Máme fotku nové Škoda Octavia Combi 3. generace

Jan Horčík - 05 Leden 2013

Našemu špiónovi se na rychlostní silnici R10 na trase z Mladé Boleslavi do Prahy podařilo vyfotit 3. generaci Octavia ve verzi Combi. Klasický sedan už Auto ukázala, ačkoliv některé podrobnosti pořád ještě tají.auto Škoda Octavia Combi 3. generace

Rozdílů proti 2. generace na nové Škoda Octavia Combi vskutku mnoho není. Konzervativní design dle Volkswagenu.
foto: Pavel Křáp

Škoda Octavia 3. generace ve verzi Combi už se po českých silnicích nějaký ten čas prohání. Její oficiální představení má ale teprve přijít.

Právě tahle verze by mohla být ideálním kandidátem pro plug-in hybridní pohon. Automobilka Škoda už dříve jasně řekla, že elektromobily a plug-in hybridy bude vyrábět.

Pro elektromobil dává jasně smysl model Škoda Citigo (ostatně, Volkswagen bude mít svůj elektrický ), pro hybrid zase Škoda Octavia, případně další větší modely jako Škoda Roomster.

V současné době Škoda Auto provozuje také flotilu deseti testovacích elektromobilů . Čistě elektrická Octavia ale nemá nikdy spatřit sériovou výrobu. U těchto testovacích prototypů jde především o ověření technologií.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol