LEGO představilo vlastní Mini Cooper. Z 1077 kostiček

Jan Horčík - 05 Červen 2014

Stavebnice LEGO už dávno není jen záležitostí pro děti. Protože ty děti vyrostly, ale jejich záliba ve spojování kostiček často zůstala. A tak LEGO v posledních letech chytře cílí také na dospělejší publikum. A nový Mini Cooper míří právě tím směrem.auto LEGO Mini Cooper

Britská klasika ze stavebnice LEGO
foto: LEGO

Nová řada LEGO stavebnic s podtitulem "Creator" je určena zkušenějším stavitelům, kteří zároveň od modelů čekají vyšší funkčnost. Nový Mini Cooper tomu i odpovídá - má otevírací kufr, ve kterém je ukryta pikniková sada a rezervní kolo, otevírací kryt motoru, snímatelnou střechu a další vychytávky.

Mini Cooper se skládá z 1077 kostek a do prodeje půjde 1. srpna. Ikonické britské auto ve zmenšené verzi se tak bezesporu stane oblíbeným dárkem pro malé i velké. Jen víc takových LEGO modelů (už před lety LEGO takto uvedlo slavný hipísácký Volkswagen Bus.

Těšíme se, až i jednou budeme moct koupit LEGO elektromobily Nissan Leaf, BMW i3, Tesla Model S nebo jiné klasiky. A co třeba taková Toyota Prius?

Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station