Kia představí nové plug-in hybridy a elektromobily, možná i plně elektrický Ceed

Jan Horčík - 02 Říjen 2019

Magazín Automotive News Europe vyzpovídal Emilia Herreru, evropského ředitele Kia. Ten potvrdil, že značka uvažuje mimo jiné o elektromobilu Ceed.auto elektromobil Kia Ceed Sportwagon

Jak by se vám Kia Ceed Sportwagon líbila jako elektromobil?
foto: Kia

Herrera potvrdil, že plug-in hybrid verze Kia Ceed Sportswagon a Kia XCeed se začnou vyrábět už v listopadu v továrně ve slovenské Žilině. Na trh půjdou v lednu 2020.

Oba modely využijí plug-in hybridní pohon, který známe z Kia Niro PHEV či Hyundai Ioniq PHEV. Nabídnou čistě elektrický dojezd kolem 60 km.

Herrera dále potvrdil, že se chystá plug-in hybridní verze Kia Sorento a v roce 2021 nový elektromobil založený na odvážném konceptu Imagine by Kia, který byl aktuálně představen na autosalonu v Ženevě.

Uvažuje se dokonce i o plně elektrické verzi malého auta Kia Picanto. "Nemohu nic potvrdit, ale opravdu to zkoumáme," řekl Herrera. Aby Kia splnila evropské emisní cíle, bude muset v Evropě už příští rok prodat 40 000 elektrických aut.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

kia už podnikla kroky aby neplatila emisné pokuty:
stratégia
https://www.mojelektromobil.sk/kia-strategia-elektromobily-plug-in-hybridy-zilina/
prvé kroky
https://www.teslamagazin.sk/kia-elektromobily-predaj-zakaz/

Obrázek uživatele Kuk

Výborně, nekupování spalováků funguje. Moloch Kia nebyl schopnej ani po letech si zajistit dostatek baterek, tudíž nebyl schopnej vyrobit dost elektroaut, ale lidi je přesto chtějí, takže dýleři se dostali do kleští a kvůli tomu aby stihli plnit flotilový emise nesmějí teď lidem prodávat 2020 elektromodely. Ha ha ha ha. Jen houšt. :)))))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

off: Sardinie testovala Renault Zoe 2019

https://automix.denik.cz/testy/nejzadanejsi-elektromobil-evropy-vylepsili-dojezd-uz-ma-zcela-dostatecny-20191002.html

---

*Za klima/Sněhuláky/Gretu/Greenpeace Deutschland Umwelthilfe/Písek fpřevodofce/Extinction Rebellion/TESLU a BostonDynamics ;) https://www.youtube.com/watch?v=y3RIHnK0_NE *Jonathan Pie : "Partička hipíků, co páchnou čajovnou, je naštvaná, protože naše planeta umírá." https://www.facebook.com/XRczech/videos/524372114767499 *ČEZKO ta země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;)) "Německý Klimatický balíček je dokumentem politického zoufalství" a TM3 má od 05/19 tažný ;)) *když konzerví náčelník vonehdá 2017 konečně vyhlásil dízlblejt po(ka)kání tak fjůčr vižn to aby nebyli za úplný debily :))) *holt zpátečníky zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by debyl ;))) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Jiří_Švarc/ePavel/Radovan/Jan Veselý/e-LUKY/UDA/No_name / 2.liga BORCI: CarlosEV/ok1zjv/Josef/romhor/Leodendula / 3.liga UČNI: Kerosin/Tomáš / 4.liga PŘICMRDÁVAČI: TrochuNadhledu/TakyMartin/Bob-an/Vondrak/hybrid6/Marek_ / 5.kolona ROPÁCI: runner42/rs/Teslalicker

Obrázek uživatele Tomáš

Das ist super.

---

Prius PHV (2012)
V EV módu najeto přes 16000 km.


Nabíječky elektromobilů Circontrolveletrh e-SalonAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?