Kia Optima Hybrid - auto pro Supermana

Jan Horčík - 08 Únor 2013

V Chicagu probíhá každoroční autosalon a automobilka Kia tam ve spolupráci se "komiksovou" firmou DC Entertainment představila další vůz inspirovaný ikonickými superhrdiny Ligy spravedlivých. Tentokrát jde o Kia Optima Hybrid v barvách Supermana.Kia Optima Hybrid Superman autosalon Chicago

Kia Optima Hybrid kosmeticky upravená ve stylu komiksového superhrdiny Supermana
foto: Kia

Kia a DC Entertainment společně už nějaký čas propagují kampaň "We Can Be Heroes". V jejím rámci už představili pět speciálně upravených modelů vozů Kia inspirovaných různými superhrdiny ze stáje DC Comics - např. model Optima SX ve stylu Batmana apod.

Nová Kia Optima Hybrid "Superman-style" nám ale připadá spíš jako tuning nějakého nadšeného čtenáře komiksů/hráče Need for Speed. Ostatně, na designu a konstrukci auta se kromě Kia a DC podíleli také redaktoři magazín Super Street.

V každém případě jde pouze o kosmetické úpravy auta - není ani rychlejší, ani výkonnější, ani šetrnější. Celá kampaň je zaměřena na snahu o pomoc lidem postiženým hladomorem v oblasti Afrického rohu (primárně Somálsko, ale také Eritrea, Etiopie a prakticky neznámý mini-stát, Džibutsko).

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil