Kia nabízí ke svým elektromobilům měsíc nabíjení u PRE zdarma

redakce - 22 Prosinec 2020

Zákazníci, kteří si do konce roku 2020 objednají modely e-Niro nebo e‑Soul, získají první měsíc dobíjení u PRE zdarma. V dalších 11 měsících mohou využít 1 000 km jízdy měsíčně zdarma.Zákazníci navíc získají bezplatnou analýzu domácí elektroinstalace, tzv. „home check“.

Zákazníci navíc získají bezplatnou analýzu domácí elektroinstalace, tzv. „home check“.
foto: Kia

Společnost KIA MOTORS CZECH připravila ve spolupráci s Pražskou energetikou, a. s. (PRE) časově omezenou akci na podporu prodeje elektromobilů značky Kia. Zákazníci, kteří si do konce roku 2020 zakoupí elektromobily Kia e-Niro nebo Kia e-Soul, získají balíček výhod, který v prvním roce provozu výrazně sníží jejich náklady na dobíjení vozů.

Zákazníci obdrží spolu s převzetím nového elektromobilu speciální čip, který je v prvním měsíci opravňuje k neomezenému využití nabíjecích stanic v síti PREpoint. V následujících 11 měsících může ve stejné síti využít každý měsíc zdarma 159 kWh elektrické energie, která vystačí u obou modelů na ujetí 1000 kilometrů.

Při uzavření smlouvy s PRE získá zákazník zároveň garanci ceny za dobíjení po celé období 11 měsíců dle aktuálně platného ceníku. Současně s pořízením nového elektromobilu Kia získají bezplatnou analýzu stavu kapacity elektrické sítě a stavu elektroinstalace (tzv. home check), která doporučí nejvhodnější způsob připojení domácí nabíječky, a to včetně předběžných časových a finančních nákladů.

„Kia se dlouhodobě snaží o lepší uživatelský zážitek majitelů elektromobilů. Proto se zapojila například do projektu IONITY, přední evropské sítě rychlonabíjecích stanic pro elektromobily, a nedávno spustila službu pro pohodlné nabíjení prostřednictvím jednotné platformy KiaCharge. Aktuální podpora prodeje se proto nesoustředí na slevy z ceníkových cen, ale na další podporu uživatelského zážitku ve formě zpřístupnění pohodlného domácího nabíjení a omezení nákladů na provoz nového vozu,“ vysvětluje Kateřina Vaňková Jouglíčková, tisková mluvčí společnosti KIA MOTORS CZECH s tím, že zákazníci ušetří v prvním roce provozu desítky tisíc korun a někteří mohou dokonce jezdit zcela zdarma.

Pražská energetika aktuálně provozuje 96 veřejných dobíjecích stanic PREpoint, u kterých lze dobíjet bezmála 186 elektromobilů a do konce roku 2021 plánuje instalaci dalších přibližně 600 dobíjecích stanic.

V loňském roce se na dobíjecích stanicích sítě PREpoint spotřebovalo 210 MWh elektřiny, což znamená meziroční nárůst o 50 %.

„Elektřina pro dobíjení elektromobilů je vyráběna výhradně z obnovitelných zdrojů, aby tak lokální emise elektromobilů byly na co nejnižší úrovni. Věříme, že ve spolupráci s předními výrobci elektromobilů jako je Kia, jsme na velmi dobré cestě k naplnění strategických cílů České republiky v oblasti bezemisní dopravy, které jsou součástí Národního akčního plánu Čisté mobility,“ uvedl Petr Holubec, tiskový mluvčí Pražské energetiky.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Jako snaha dobrá, což vo to, ale pak přijde bolševické trio onanista se socanem a komančem a měsíc free nabíjení je víme k čemu. Nouzový rozkrádací čas posunut do 22.01.2021 a dáreček k Vánocům = zavření všech a všeho hned od neděle 27.12.2020 na dobu neurčitou, taky. PES opět zaštěkal, krade se dál. Takže si můžete jezdit od nabíječky k nabíječce u sámošky, kde si jedině koupíte jídlo a spát můžete tak maximálně v tom novém autě.
Ovšem to můžete i bez free měsíc nabíjení zdarma od Lidlu k Lidlu, sem tam Globusu a perlička nakonec - NĚJAK SE NÁM TEN DÁREK MĚSÍC ZDARMA PRO NOVÉ MAJITELE AUT SEŠEL S 2 MĚSÍCI ZDARMA PRO VŠECHNY! KOUZLO NECHTĚNÉHO, TO NEVYMYSLÍŠ.
VÍTEJTE V ČEKISTÁNU.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Ladislav -eNV 200

1 měsíc ???
V rakousku jsou to 3 roky !!! A většina značek k autu přidává nabíjecí kartu s nabíjením minimálně na 2 roky zdarma, ve Francii je to k autu Nissan pass na 3_5 roků zdarma. Jak se frantíci hrozně divili, že jsem v česku nedostal k novýmu autu nabíjecí kartu, sem si připadal jak blbeček a v rakousku mi paní na nabíječce povídá, že jak jí skončí splácení ,,leasingu,, auta i to free dobíjení tak Soula prodá a koupí si auto nový. I obyčejná švadlena si tam koupí Soula na splátky, které jsou ůnosné a vydělá na ně a nabíjení má grátis, inu není podpora jako podpora.
To jen tady v česku nás pořád ojebávají.

---

Nissan eNV-200 150tis km po Čr 40tis. po Evropě, Tesla X90D, domácí FVE, sol. kolektory, slabost pro obnov. zdroje.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil