Jihočeská univerzita zařadila do své flotily tři elektromobily Volkswagen e-up!

redakce - 05 Květen 2021

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích jezdí ekologicky se třemi elektromobily Volkswagen e-up!Tři elektromobily Volkswagen e-up! předal zástupcům Jihočeské univerzity českobudějovický prodejce CB Auto. Na pořízení elektromobilů s nulovými emisemi byla využita dotace z Národního programu Životní prostředí.

Tři elektromobily Volkswagen e-up! předal zástupcům Jihočeské univerzity českobudějovický prodejce CB Auto. Na pořízení elektromobilů s nulovými emisemi byla využita dotace z Národního programu Životní prostředí.
foto: Volkswagen

Tři elektromobily Volkswagen e-up! se staly součástí vozového parku Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ekologické vozy s nulovými emisemi budou zajišťovat služební cesty mezi jednotlivými fakultami univerzity v Českých Budějovicích a dalšími městy jihočeského regionu. Volkswagen e-up! s dojezdem až 260 km na jedno nabití je pro tento druh provozu ideálním vozem.

Po českých silnicích jezdí ve službách nejrůznějších institucí, organizací i soukromých firem rychle rostoucí flotila elektromobilů Volkswagen e-up!, Volkswagen e-Golf, Volkswagen ID.3 a ID.4. Mezi spokojené provozovatele elektromobilů se nedávno zařadila také Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích.

Její rektor Bohumil Jiroušek převzal od Františka Fišera, ředitele společnosti CB Auto, autorizovaného prodejce značky Volkswagen, klíčky od tří elektromobilů Volkswagen e-up!.

Zaměstnanci Jihočeské univerzity používají malý e-up! ke služebním cestám mezi fakultami v Českých Budějovicích a dalšími městy v jihočeském regionu. Dojezd až 260 km na jedno nabití je pro ně více než dostačující.

Ekologický provoz jako příspěvek k ochraně klimatu byl podle slov rektora Jirouška hlavním motivem k pořízení elektromobilů Volkswagen e-up!. Svou roli sehrála také velká provozní hospodárnost spolu s využitím dotace z Národního programu Životní prostředí, která pokryla 40% pořizovací ceny.

Volkswagen podporuje elektromobilitu v rámci své strategie Way to Zero. V současnosti na českém trhu nabízí široké portfolio elektrifikovaných modelů s mild-hybridními, plug-in hybridními i čistě elektrickými pohony. Od loňského roku mohou čeští zákazníci objednávat revoluční elektromobily ID.3 a ID.4 na základě koncernové modulární platformy MEB, která umožňuje maximálně využívat výhody elektrického pohonu.

Modely ID. jsou plnohodnotné automobily pro každodenní provoz. Volkswagen ID.3 s největší baterií o kapacitě 77 kWh ujede na jedno nabití až 549 km. Nové čistě elektrické SUV Volkswagen ID.4 obdrželo nedávno nejen pět hvězdiček za nejvyšší úroveň bezpečnosti v nezávislých testech Euro NCAP (stejně jako dříve ID.3), ale také prestižní ocenění Světové auto roku 2021 (World Car of the Year).

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

vcelku vzdelaní a rozhľadení diskutéri sa sporia ako ožratí slováci v krčme. aj ten pes ležiaci pod stolom má viac mozgovej kapacity ako vvy tuná!
ste dementní, ak veríte, že ruskí špióni sa naletišti usmievajú do kamier aby im v moskve preplatili diéty-
veríte, že sa dostali s nákladiakom výbušniny do skladu a presne vedeli kde ktorý truhlík leží?
veríte, ža to amíci našli v záznamoch centra pre európu záznamy telefónov agentov lokáciou v tom sklade?

je to rovnaká sprostosť ako závery vyšetrovania vraždy novinára a jeho milenky! tam v prvý deň vyšla správa čo a kde ležalo, o pol roka sa "priznal vrah" a popísal všetko inak!

Nechápu, proč má někdo potřebu si na auta lepit tyhlety rádoby ekologické fráze.
Však elektromobil pokud nenajede fakt velkou porci km je s ekologií úplně zastejno jako spalovací auto.
Jen prostě čoučil daleko více když se vyráběl a potom čoudí místo z vejfuku z komína.
Já bych se hanbou propadl si něco takového nalepit na svůj elektromobil.

---

30 tis km elektricky od roku 2018

Obrázek uživatele Anonym123

nečítate inzeráty ako núradu práce prispelaúmia na vzdelávanie v asertivite? toto je rovnaké. podmienka príspevku na auto bodka.

ps - tuná bolo kolečko, kto bol šikovný, získal 8k€ a POVINNOSŤ dva roky o tom informovať nálepkou. jeden elektromobilista si vytlačil nálepku "jazdím za svoje".

Obrázek uživatele Marek_

Já myslel, že nový eUp s tou větší baterkou (brácha Citigo) se u nás neprodává. Nevidím ho ani v konfigurátoru na VW CZ webu.

---

Lexus GS 450h Premium

Prodej byl pozastaven, protoze vyprodali vyrobu na rok dopredu a ted se objednavky vyrizuji. Zda bude jeste konfigurator otevren je ve hvezdach. Klasicky pripad u EV. Takovy zajem jsme necekali :-(

Obrázek uživatele Anonym123

na sk predávali (dal sa objednať) e-up ešte dlho potom ako citigou "zarezali". "experti" tvrdia, že je v tom nastavenie pokutovania. veľké a ťažké autá s reálne vysokou spotrebou majú limit hlboko pod limitom malých a vcelku úsporných autách. kedysi sme si písali o suzuki jimny, ktorá ak sa stala dodávkou a nevyrobia viac ako 22k ks, bude limity s prehľadom spĺňať.

Obrázek uživatele runner42

Moje babička si koupila nový měřič tlaku, který jí pomáhá správně dávkovat léky. Náš stát ji a jiným podobným babičkám přitom sebral peníze na tzv. ekologický poplatek, který následně prostřednictvím SFŽP dal této univerzitě, aby si místo ekonomického auta pořídila tento nepotřebný pozérský vůz, který navíc bude nabíjet z veřejné sítě s extrémní emisní zátěží.

Nestydíte se?

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.

Ted si predstavte, ze ja jsem si koupil jarni bundu a stat me predtim sebral penize, aby je pouzil na likvidaci exploze vrbetickych municaku, ktere nam vyhodili rusky spioni do povetri. A na tom spinavem rusku si nic nevezmem. No neni to svinarna od tech rusaku?!

Obrázek uživatele runner42

Mě tyhle účelové zpravodajské fejky nechávají chladným. Sadámem a jeho ZHN počínaje, Hamáčkem konče. Anonymní neověřitelná tvrzení mě nezajímají.

Předložte důkaz zapojení Ruska do výbuchu, a můžeme se bavit o kompenzacích.

Není důkaz, není vina.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.

Zatloukat,... To je nejlepsi ruska zbran. Vsak to delate take porad, jak tady mnoho komentaru od uzivatelu dokazuje. A nezapomente koupit v Singapuru neco pro babicku.

Obrázek uživatele ozana

Rusko neotevřelo archivy o roce 1968 a Ty bys chtěl důkaz o akci cizí rozvědky z roku 2014?!

Nepřímých důkazů, že se kolem toho skladu důstojnící GRU motali je více než dost.

---

Putin prokazatelně nechává zavraždit všechny své oponenty
https://youtu.be/pOhmDeih19g

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele runner42

Ano, chci důkaz.

Já vždy pochybuji, i když jsem důkaz viděl. Pak jsou tací, kteří nikdy nepochybují, i když důkaz neviděli.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.

"Vaši ***** jsem taky neviděl a věřím že ju máte."

---

Leaf 2012 koupen 2018/05; měsíční nájezd cca 2k km

Doufám, že naše tajné služby nečerpají jenom z Bellingcat-Eliot Higgins se jako nezaměstnaný otec v domácnosti roku 2012 začal zabývat syrskou občanskou válkou a údaje shromážděné z videí veřejně dostupných na YouTube publikoval na svém blogu pod přezdívkou Brown Moses. Přestože byl v oboru zbraní naprostý amatér a neznal arabštinu, byl schopen prokázat, že syrský režim Bašára Asada užívá kazetové bomby a chemické zbraně.Od roku 2017 více než polovina jeho finančních zdrojů pochází z poplatků za workshopy, které pro zájemce pořádá v USA.Zdroj Wiki.

Obrázek uživatele ozana

Všechno do sebe zapadá, otrava bulharského obchodníka se zbraněmi, výbuchy skladů s jeho zbožím v Bulharsku, v Česku a znovu v Bulharsku. A všude u toho byli důstojníci GRU. Jestli ukážou konkrétní roznětku nehraje roli.

---

Putin prokazatelně nechává zavraždit všechny své oponenty
https://youtu.be/pOhmDeih19g

Sprosté debily ignoruji.

Podle mě to bude pro nás ostuda, což by vysvětlovalo ne/reakci okolních států:::Brigádníci společnosti Imex Group, která měla munici ve Vrběticích, dostali den před výbuchem ve Vrběticích nečekané volno. Do firmy naopak vyrazil jediný člověk, a to majitel firmy Petr Bernatík mladší. Vyplývá to ze zjištění iRozhlasu, které ve čtvrtek zveřejnil na svém webu.Podle serveru měli brigádníci chystat munici k převozu, místo toho dostali na 15. října 2014 volno. Do skladu číslo 16, kde byla uskladněna munice, měl poté vyrazit sám Bernatík mladší, přičemž podle brigádníků to bylo výjimečné. Na kontroly vždy jezdil s někým.

GRU preplatila penezi nebo necim jeste padnejsim Bulhara a pak nalozili s tim zbozim dle vlastniho uvazeni. Bohuzel to odskakala cela CR.

Stále čekám na Vaše důkazy ad. debata o SMR, že by jste uznal chybu, a omluvil se, to nečekám, ale možná překvapíte.

Obrázek uživatele ozana

Tak ho podplatili nebo vydírali, ale pořád je to akce GRU.

---

Putin prokazatelně nechává zavraždit všechny své oponenty
https://youtu.be/pOhmDeih19g

Sprosté debily ignoruji.

A máte nějaký důkaz, nebo to je jenom Vaše přání?Pokud by to bylo všechno tak jasné, tak by reakce ostatních států včetně USA byla podle mě jiná, a jestli se potvrdí ty spekulace o zakázané munici, tak to nebude ostuda, ale průšvih.

Zrovna rusaci muzou drzet hubu, zadnou smlouvu o techto zbranich neratifikovali a tudiz je jasne, ze je maji take v arzenalech. Ostatne USA zrejme to same. Zakazane nejsou, akorat nektere staty se jich dobrovolne vzdaly, protoze jsou jaksi i ve valce neprimerene brutalni.

Opravdu?https://www.mzv.cz/jnp/cz/zahranicni_vztahy/bezpecnostni_politika/cr_a_odzbrojeni/konvencni_zbrane/protipechotni_miny.html ::: A bohužel::: https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zakazane-protipechotni-miny-presto-se-do-cr-dovezly_354659.html

Tak jste to mezitim rozsiril, tak take na to reaguji. Pokud se miny uz vyrobily, tak je nutne je take likvidovat. Firmy ve Vrbeticich provadi s velkou pravdepodobnosti legalni delaboraci. Neni znamo, ze by nekdo z tech firem z Vrbetic byl odsouzen za nedovolene nakladani se zakazanymi zbranemi. Muzeme tedy vychazet z toho, ze firmy maji licence pro takove nakladani s timto druhem zbrani. Pokud jste presvedcen, ze to bylo protizakonne, tak konejte svou obcanskou povinnost. Jinak se vystavujete trestnimu postihu, ze kryjete nezakonnou cinnost.

Já tam omylem kliknul dvakrát stejný odkaz, což se stává maximálně jednou za deset minut.

Nevim na co tim odkazem narazite. Umluva je neco jineho nez smlouva a obsahuje doporuceni, zadne prikazy ktere se musi plnit. Co se tyka tech vrbetickych min, tak ty byly radne delaborovany. Miny byly rozebrany na telo, naloz a iniciacni napln. Tim padem vyhovuji umluve. Kdyz rozeberete auto na karoserii, pohonne ustroji a vybavu, tak uz take nemate auto, ale jen komponenty. Na to nepotrebujete ani technicak, ani STK ani povinne ruceni. Doufam, ze pochopite souvislosti.

Viz odkaz:::Zákon o zákazu použití, skladování, výroby a převodu protipěchotních min a jejich zničení, který vychází právě ze zmiňované mezinárodní Ottawské úmluvy, je přitom poměrně striktní. "Zakazuje se vývoj, výroba, převod, skladování nebo shromažďování zásob protipěchotních min nebo jejich součástek," píše se v hned v prvním paragrafu. A trestní zákoník stanovuje sankci: "Kdo vyvíjí, vyrobí, doveze, vyveze, přechovává nebo hromadí zbraně, bojové prostředky nebo výbušniny zakázané zákonem nebo mezinárodní smlouvou, se kterou parlament vyslovil souhlas, anebo s nimi jinak nakládá, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let."

Kdyz ty miny rozebrali, tak uz nepodlehaji tem omezenim. Nechci spekulovat jaka demontaz z min dela pouze "bezne" zbrane. Je docela mozne, ze byly dovezeny do CR jiz nefunkcni. Ale jak pisu, pokud mate info, ze delali neco protizakonneho, musite konat, jinak jste spolupachatel.

Už jenom to, že je sem dovážely je problém, a jestli vyndaly roznětky, a poslaly je v jiné bedně než těla na tom nic nemění.A máte to tam jasně řečeno:::Zakazuje se vývoj, výroba, převod, skladování nebo shromažďování zásob protipěchotních min nebo jejich součástek,"A policie to řešila:::Útvar pro odhalování organizovaného zločinu obvinil zkraje roku pět osob právě kvůli dovozu součástí protipěchotních min.::: otázka je jak?

V jednom z vasich odkazu je napsano, ze si Litva objednala likvidaci/rozebrani min. Likvidace neni shromazdovani.

Na čem se všichni viceméně shodují, je to, že ve Vrběticích byl nehorázný bordel, a stát o tom nic nevěděl.A tam šlo o maďarské miny, a kdo ví co tam ještě bylo.:::Tiskový mluvčí MO ČR přiznal, že ve skladech ve Vrběticích byly rozebrané součásti protipěchotních min, které ale měly být zničeny už před 20 lety

Aha, tak kdyz se to putin dozvedel tak nabidnul rychlou pomoc pri likvidaci starych zasob. Vyslal sve brigadniky a vubec nic za to nechtel. A zadne zle umysly mu nesmime podsouvat, putin je dobrak od kosti...

To jste vypotil sám, nebo nějaký desetiletý školák?

Obrázek uživatele ozana

Podle státního zástupce byly ve skladech ve Vrběticích protipěchotní miny, zakázané českými i mezinárodněprávními normami. Obžalovaným lidem za to hrozily až dvanáctileté tresty, firmám i zrušení. Koncem července 2016 ale krajský soud všech pět lidí i firmy Excalibur Army a Real Trade Praha obžaloby zprostil. Podle soudce byla ve Vrběticích uskladněna pouze těla min, a nejednalo se tak o zakázaný materiál.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vrbetice-munice-sklad-vybuch-soud-rozsudek_1712151959_gol

---

Putin prokazatelně nechává zavraždit všechny své oponenty
https://youtu.be/pOhmDeih19g

Sprosté debily ignoruji.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/05/06/otazky-kolem-vrbetic-viii/#more-971703

Ten blog je ruska verze Bellingcat? Kluci rusky jedou na 1000%.Ted budou sirit aspon 100 ruznych teorii aby clovek ztratil prehled, zajem a duveru. To zname z MH17 a dalsich ruskych akci.

Obrázek uživatele ozana

A co tím chceš říct?

Proč by mělo "Tohle spolehlivě vyvrac(et)í pohádku o ruské sabotáži!!!!"?

---

Putin prokazatelně nechává zavraždit všechny své oponenty
https://youtu.be/pOhmDeih19g

Sprosté debily ignoruji.

Nic, jsou to pouze další informace, které si každý posoudí sám.Já stále čekám na jasné důkazy, a bez nich nebudu nikoho obviňovat.

V kauze Hamacek to byla kamuflaz. Akorat obracene, Hamacek hodil svou dymovnici do Ceska.

Obrázek uživatele Marek_

O té "zakázané munici" spekuluje akorát tak Rusko. Je to jejich klasická hra, kouřová clona, jak nás zdiskreditovat, jak odvrátit pozornost od skutečnosti, že jejich občané tady spáchali teroristický čin. A spousta lidí jim na to skočí, resp. spousta lidí jim dělá tzv. "užitečné idioty", kteří tento jejich čistě ruský výmysl šíří dál. Buď schválně, nebo z neznalosti a nebo z takového toho "protestu" proti naší vládě - prostě škodit. Ale to je jedno, účel, ketý Rusové zamýsleli, to plní.

---

Lexus GS 450h Premium

O tom nepíše jenom Rusko, psaly o tom i naše weby, údajně to měly být maďarské protipěchotní miny. Faktem zůstává, že tam byl nehorázný bordel, stát nevěděl co je tam uloženo, a ochrana mizerná.Pokud si poslechnu A.Šándora a další, tak to rozhodně není jasné, a podle mě si tady s námi mocnosti hrají své hry, jako kočka s myší, takže si počkám na nezvratné důkazy, padni komu padni.

Obrázek uživatele Marek_

Já nepsal, že o tom píše jenom Rusko. Ale že Rusko tu informaci vypustilo za jasným účelem a je samozřejmé, že to pak jiní přebírají a interpretují podle toho, jaké mají zájmy. A naše weby o tom píšou taky, samozřejmě, ale původ té dezinformace je z Ruska.

Taky si počkám na důkazy, i když je možné, že kvůli utajení nebudeme znát vše. V tento moment ale spíš věřím našim tajným službám a policii než ruské straně. A dost mě přesvědčuje i přístup hradního opilce, který jinak kope za Rusko jako divý. Teď je docela zdrženlivý, i když taky mlží. Pokud by tam byly pochybnosti, Zeman by se choval úúúplně jinak, to jsem si zcela jistý :-)

---

Lexus GS 450h Premium

A jak víte, že to vypustilo zrovna Rusko, to je pouze spekulace.O našich (nejen) tajný službách si bohužel iluze nedělám, a reakce ostatních států je podezřele zdrženlivá.A Zemana bych nepodceňoval, v minulosti dokázal, že "politické šachy" umí velice dobře.Já věřím hlavně svému úsudku podloženou historickými fakty, a také Cui bono.To že se skutečnou pravdu dozvíme možná až časem je pravděpodobné.Něco z historie, a dělají to všechny mocnosti:https://epochaplus.cz/nejspinavejsi-operace-americke-cia-statni-prevraty-vrazdy-i-pornografie/

Obrázek uživatele Marek_

Samozřejmě, že špinavé akce dělají všechny tajné služby. To neznamená že si to necháme líbit a už vůbec ne od státu, který je k nám dlouhodobě spíš nepřátelský.

---

Lexus GS 450h Premium

Obrázek uživatele Marek_

Ano, my se k důkazů nedostaneme, tak nezbývá než věřit těm, co se k důkazům dostat mohou. A ti se shodují, to mi stačí. Jak to dopadne, uvidíme. Už teď je pozitivní to, že Rusové jsou ze hry o Dukovany a že se zredukoval počet ruských spionu u nás.

---

Lexus GS 450h Premium

Americká invaze do Iráku v roce 2003 je spoluzodpovědná za vzestup radikální organizace Islámský stát (IS). V rozhovoru poskytnutém americké televizní stanici CNN to uvedl bývalý britský premiér Tony Blair a za některé tehdejší chyby Londýna se zároveň omluvil.::Já dodávám "Kdo nezná historii je nucen ji opakovat"A jestli si myslíte, že se u nás zredukoval počet ruských agentů, tak jste hodně naivní, poslechněte si již zmiňovaného A.Šándora, a další co o tom něco vědí.

Zatim se pocet ruskych spionu snizil o 18. Ty ostatni maji totiz termin odsunu do konce kvetna. Ale hlavne se tim zhorsila koordinace tech mimodiplomatickych spionu. Diplomate spioni maji vyhodu v tom, ze je hostitelska zeme nemuze nijak postihnout a maji moznost ucastnit se ruznych akci s vyznamnymi osobnostmi hostitelske zeme. To je prima moznost naverbovani ke kolaboraci a prozrazovani informaci.

Znáte klasiku (J.C)., koho podchycují policejní kartotéky ...............?

Jara Cimrmann je vskutku zavazny argument.

Nepochopil, no nic snad časem.

Obrázek uživatele Marek_

Jak jsem psal... To, že se dějí špinavosti všude po světě, neznamená, že si to necháme líbit. A zvlášť od nepřátelského režimu.

---

Lexus GS 450h Premium

Už jsem to tady dával::„Amerika nemá trvalé přátele nebo nepřátele, jen zájmy“ — Henry Kissinger a já dodávám, že to platí pro všechny mocnosti, stačí se podívat do historie.

Obrázek uživatele Marek_

No a jak to odporuje tomu, co jsem napsal? Já nepsal nic o Americe, psal jsem, že ruský režim je nepřátelský a že si od něj nemáme nechat líbit špinavosti.

---

Lexus GS 450h Premium

Tak jinak, rozdělování na ne/přátelské můžete praktikovat u lidí okolo sebe, u států to neplatí viz ten výrok, a tady jeho další „je nebezpečné být nepřítelem Ameriky, ale být jejím přítelem je smrtící“

Napiste to putinovi. Rusko zveřejnilo seznam nepřátelských zemí. Mezi deseti státy je i Česká republika.
https://cnn.iprima.cz/domaci-rusko-zverejnilo-seznam-nepratelskych-zemi-mezi-deviti-staty-jsou-cesko-i-usa-24103

To je šou pouze pro naivní diváky, skutečná politika se dělá jinde a jinak.

Tu skutecnou ruskou politiku nam rusaci predvedli uz nekolikrat. A proto jim uz nikdo neveri. Akorat mala hrstka ruskych trollu a kolaborantu.

Bod3.

Obrázek uživatele Marek_

Ale já nepíšu, kdo je náš přítel, o tom nepadlo ani slovo. Jen jsem psal, že ruský režim se k nám chová nepřátelsky a tím spíš si od nich nemáme nechat líbit, když na našem území organizuje teroristické akce. To je vše.

---

Lexus GS 450h Premium

A pokud se prokáže, že za tím Rusko nestálo co bude pak?A opakuji chci vidět jasné důkazy, a pak padni komu padni včetně náhrad.

Obrázek uživatele Marek_

A já opakuji, že některé důkazy možná ani nikdy neuvidíme, takže nám musí stačit výsledek šetření našich tajných služeb a policii. Pokud teda věříme, že máme nezávislé vyšetřovací orgány. Zatím na základě informací věřím tomu, že za tím stálo Rusko. Pokud se něco změní, klidně změním názor.

---

Lexus GS 450h Premium

Aby jsme to ukončili, já jsem zatím neutrální a počkám si na jasné důkazy.Názory ostatních respektuji, ale vadí mě jednostranost, a fanatizmus, a to se týká i elektromobility.

Tezko se to muze stat, kdyz ty dukazy musel zkousnout i vrchni kolaborant. Kdyby ty dukazy byly neverohodne, urcite by jednal jinak. Takhle mohl akorat oblbovat pulmozky.

Není Vám divné, že okolní státy jsou nějak zdrženlivé, a co mě hodně zaráží je reakce Polska.Naučte se lidi oslovovat jménen, přezdívky používají jenom puberťáci.

Nemci a Francouzi vzdy pozaduji spolecny postup EU a jsou vyrazne proti jednotlivym akcim clenu. EU je trosku pomalejsi, ale jeji koordinovana odpoved je rozhodne ucinnejsi nez jednotlive vystrely. Vsak se dockate. U Skripala to trvalo take delsi dobu. Ostatne vypovidani diplomatu neni uplne ta spravna odpoved, protoze neni zase prima souvislost s aktualnim cinem diplomatu v druhe zemi. Ja bych vice preferoval ekonomickou odpoved a odstrihnul rusaky od prisunu penez. To by je bolelo mnohem vic a melo by to dlouhodobejsi ucinek.

V EU rozhodují hlavně Němci a ti nic zásadního neudělají, na to, že tam údajně jezdíte je moc neznáte.

EU je spolecenstvi 27 statu. Muzete prosim vysvetlit mechanismus, ktery umoznuje Nemcum rozhodovat? Nemci se pokousi vyjednavat s jinymi cleny a kdyz ostatni clenove povazuji jejich argumenty za vhodne, tak se pri hlasovani pripoji. Nebo si myslite, ze tam nabehne nejaka SA a vsem do kudlu pod zebra.

Ten mechanizmus je jednoduchý, je to nejsilnější ekonomika v EU, to by jste snad mohl vědět, ten zbytek blbostí jste si mohl odpustit.

V Ep je neco pres 700 poslancu, z toho ma Nemecko 96 poslancu. CR ma 21. Pritom Nemecko ma 8x tolik obyvatel.
Evropska komise ma 27 komisaru, kazdy clen ma jen jednoho. Jak CR, tak DE ma stejny pocet=1 komisar.
Tak povezte jak to jen delaji ze si muzou poroucet.

Víte jaký je rozdíl mezi teorií a praxí?Vy stále žijete někde v pohádkovém světě, nebo matrixu, zkuste se už konečně probrat.

Tak prozradte ten mechanismus. Nikdo mimo vas to nezna. Urcite to bude hodne lidi zajimat.

Už jsem Vám to psal , no tak ještě jednou, Německo je nejsilnější ekonomika EU, a většina státu je na něm ekonomicky závislá, a z toho vyplývá i politická závislost(v minulosti to byly kolonie) jestli to stále nechápete tak už to vzdávám.A tady doplnění::: Každý stát, který je smluvní stranou Ottawské úmluvy, je povinen:

Nenávratně!!! zničit své zásoby protipěchotních min do čtyř let!!! od podpisu úmluvy.

Nez budete priste oslavovat rusaky, prectete si toto.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/priciny-smrti-rudoarmejcu-v-praze/r~ae61674a8de711ea8972ac1f6b220ee8/

No jasne, vsichni se tresou aby stihli zvednout ruku soucasne s Nemci. Jinak by je hned odvedli. Akorat skoda ze to neplati pri hlasovani pri posileni pravomoci EP a EK. V tom to Nemcum vzdy zhati.
Ani se nedivim ze nemate EU rad, kdyz mate takove detinske predstavy. Kdyby to tak fungovalo, tak by EU byla mnohem efektivnejsi, silnejsi a jednotna.

První příspěvek mimo mísu, a ten druhý také, psal jsem Vám to několikrát, tak naposled(marně doufám) pro vstup do EU jsem hlasoval a udělal bych to znova, ale to neznamená, že nebudu kritizovat např. migraci, nebo naposledy nezajištění vakcín, což nedávno přiznala i Leyenová nebo Jourová.Slepou poslušnost, žádnou kritiku a jednotu chtěl kdysi také Hitler, a jak to skončilo snad víte?To, že má v EU hlavní slovo Německo je prostě fakt, a byl to i jeden z důvodů proč se trhla Anglie.

Velka Britanie byla, je a bude v Evrope trochu cizi element. Maji vse odlisne od kontinentu. Zkuste se probojovat do britskeho merneho systemu.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Imperial_units
Zjistite ze jsou z jineho sveta, Evropsky desetinny system tam neni oblibeny a jezdi v protismeru. Myslite ze jsme si blizci?

Ano opět klasický úkrok stranou, neboli bod 2.A ten závěr je fakt vtipnej, co berete?

Blizci berte jako Evropani z kontinentu a Britove z ostrova. Britove se s Evropou nikdy moc nebratrickovali. A obracene se Evropane na Brity take koukaji vicemene jako na exoty. Vzil se po staleti takovy vyraz "ostrovni opice". Ja jen reprodukuji, nechci je urazet, ale je to historicke oznaceni.
S tim uskokem se pletete, vy jste vznesl nove tema a ja uz nechtel mlatit prazdnou slamu, tak jsem reflektoval vase nove tema. Pokud si to uz nepamatujete, tak staci si precist vas komentaz vice nahoru.

Predlozte dukaz, ze jste byl ockovan sputnikem a ze jste v Singapuru. Ja totiz pochybuji kdyz takhle tlachate.

Asi budou i prime dukazy, jinak by to zeman kolaborant vic schodil. Ale jelikoz nemuze rict ani popel, tak sazi na zpochybnovaci strategii. To u ruskych trollu zabere jeste vic nez pravda.

Obrázek uživatele runner42

.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol