Japonsko brzy spustí na vodu dva ropné tankery na baterky

Jan Horčík - 18 Únor 2021

Před rokem jsme informovali, že Japonci chtějí stavět ropné tankery s pohonem na elektřinu. Jejich plán se blíží uskutečnění.Japonsko loď ropný tanker na baterie baterky

Japonsko začíná budovat flotilu přepravních lodí - ropných tankerů - s čistě elektrickým pohonem. V tomto případě se energie bude ukládat do obří 3,5MWh baterie.
foto: Asahi Tanker

Společnost Asahi Tanker, která je součástí většího konsorcia, oznámila, že si objednala dva bateriové tankery. Na vodu mají být spuštěny postupně v březnu 2022 a březnu 2023. Budou vybaveny obří 3,5MWh baterií.

Ropné tankery na baterky budou produkovat nulové emise CO, CO2, NOx, SOx a jakýchkoliv jiných látek. Posádka se také může těšit na komfortnější pracovní prostředí s nižší hlučností a vibracemi.

O baterie Orca ESS s kapacitou 3,5 MWh se postará společnost Corvus Energy. Pohonný systém pro 62 metrů dlouhé tankery vyrobí Kawasaki Heavy Industries (KHI).

Elektrické ropné tankery budou přepravovat palivo pro další lodě. Zároveň bude baterie tankerů k dispozici jako záložní pro případ přírodních katastrof v Tokiu.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Cipísek D

ropné tankery na baterky :))))))))))DD ... japonsko ... s 270% zadlužením...

---

3.svhv TEZLATREJTRS za BTC MLASK kumpáni=MSTR+PYPL... pohlavný nepriateľ !! https://youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :) ČEŽTINA 5.0 jedině vytřepe póvl fbažině ;) PODPORUJEME KOREJCE dyž GERMAN drbe ČEZKÝ ;) NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) 3seperou 4týbaterky 5týQuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Výše zadlužení není až tak důležitá. Jeho struktura je.

Obrázek uživatele Cipísek D

jasny jak sou džapka vrycy dobře víme stačí pustit tývo ;)

https://www.e15.cz/zahranicni/jaderna-elektrarna-fukusima-hlasi-problemy-nedavne-zemetreseni-ji-jeste-vice-poskodilo-1378132

---

3.svhv TEZLATREJTRS za BTC MLASK kumpáni=MSTR+PYPL... pohlavný nepriateľ !! https://youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :) ČEŽTINA 5.0 jedině vytřepe póvl fbažině ;) PODPORUJEME KOREJCE dyž GERMAN drbe ČEZKÝ ;) NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) 3seperou 4týbaterky 5týQuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Buď odpověz jako člověk, nebo se vůbec neobtěžuj. Já ty tvoje nesmysly neluštím.

Obrázek uživatele ElectricCarsTV

Tak to už je niečo tanker ktorý preváža špinavú ropu je na čistý elektrický pohon.

---

Jazdím na Tesle Model 3 Performance
YouTube - Electric Cars TV

Obrázek uživatele Kuk

off
Zde se můžete podívat jaký houvna o zelený energii a klimatu vkládaj lidem do hlav pravičácká média, když teplej Texas lízne mrazivej jazyk severního počasí s teplotou o 20 stupňů nižší než obvykle. Výsledek - větrníky jsou na hovno, můžou za výpadky rozvodný sítě a jedině fosilní paliva nás zachrání. Ha ha ha. Zároveň tuto anomálii vydávají za důkaz toho že oteplování neexistuje. :)))
A víte jaký jsou v USA rozvodný sítě? Jsou tam 3 sítě. Je tam západní síť, východní síť a Texaská síť!!!!
A víte proč, aby do to toho Texasu nikdo nekecal. No teď si tu totální nezávislost můžou dosyta vyžrat protože jim nikdo nemůže poslat proud protože nejsou spojení. Ha ha ha.
A víte co udělal republikánskej senátor za Texas Ted Cruz, když jeho stát úpí pod mrazem, lidi mrznou, nemaj elektriku, nemaj čistou vodu, obchody jsou vykoupený nebo zavřený, 20 lidí zemřelo a v útulku bez elektriky je 4500 zachráněnejch ztuhlejch želv? Tak ten kokot si jede do teplíčka s rodinkou na dovolenou do Mexika a ještě nárokuje policejní doprovod pro rychlejší odbavení při odletu. A co myslíte zvolej ho ti vypatlaní republikáni příště zas? No to si piště že jo. Ti jsou stejně tak blblí jako u nás Burešovo kobliháři. :))))

Texas weather: Are frozen wind turbines to blame for power cuts?
https://www.bbc.co.uk/news/world-56085733

Texas weather: Thousands of cold-stunned turtles rescued
https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-56110340

Texas Senator Ted Cruz flew to Mexico amid state energy crisis
https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-56117800

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

No tak si to tak neberte.

Off. Koukal jsem kvasi online na pristani na Marsu. Ocekaval jsem z obrazku nejake zizalky nebo neco pohybliveho a NIC. Jen nehybne kameny.

Obrázek uživatele ozana

Online přenos ve 4K ze vzdálenosti 206 milionů km?

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Do bateriových lodí zbývá ještě hodně času, pomineme li trajekty na krátké vzdálenosti.

tak samozřejmě. Jen se Vás na to Japonci zapomněli zeptat... :)

---

cca 240tis km na elektřinu - www.qauto.cz

Je to jenom malý pobřežní tanker.

Tohle se ani nekvalifikuje do nejmenší třídy malých tankerů s tonáží od 10.000 tun. Tohle má 500 tun. Je to vodní šlapadlo mezi tankery.

off - větrná alternativa
https://lodninoviny.cz/Cruising/navrat-plachetnic-na-svetove-oceany

---

Off.BMW svolava 430.000 bmw 3 do dilny kvuli pozarnimu nebezpeci. A nejsou to v zadnem pripade EV. Obycejne benziny a naftaci.
https://www.n-tv.de/wirtschaft/Brandgefahr-BMW-ruft-430-000-Autos-zurueck-article22371961.html

A masinistu s olejnickou muzou nechat na brehu.

Obrázek uživatele runner42

Velikost pro hraní ve vaně. Baterie součástí balení.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan.


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.