Jaké to je vyměnit na týden spalovací auto za elektromobil Tesla?

Jan Horčík - 27 Únor 2017

Americká společnost Tesla připravila řadu nových videí nazvaných "Drive to Believe". V nich ukazuje jednotlivce z různých zemí Evropy, kteří na týden vymění svůj starý spalovací vůz za elektromobil Tesla.auto elektromobil Tesla Model S program Drive to Believe

Jaké to je vyměnit spalovací auto za elektromobil Tesla Model S mohli vybraní zájemci z většiny evropských zemí, kde má Tesla oficiálně své zastoupení.
foto: Tesla

Do programu "Drive to Believe" se mohl přihlásit každý řidič starší 25 let z vybraných evropských trhů (západní a severní Evropa). Přihlášky bylo možné podávat do 31. prosince 2016.

Tesla nakonec vybrala vítěze, kterým na týden zapůjčila elektromobil Tesla Model S. A přitom natáčela jejich reakce. Prozatím jsou k dispozici dvě videa, a to s výherci programu z Nizozemska a Německa.

Marjoleine, veřejná obhájkyně z Nizozemska, odložila na týden své Volvo C30. U Modelu S si pochvaluje především bezpečnost. Christian obvykle jezdí v Mini, ale na Modelu S se mu líbí nejnovější technologie. Další videa mají následovat.

Tesla
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Jan Veselý

Hezké, nejvíce mě fascinuje jak mají oba radost jak malé děti, když jim začne autopilot sám řídit či parkovat.

Obrázek uživatele Kuk

Taky budu tak nadšený až se mi to poprvé přihodí :)

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Ahoj taťko, a kolik že ti vlastně je? Já myslela, že už jsi na poluci moc starý :-p

Obrázek uživatele Kuk

Stále 18 ;D

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.