Hyundai bude své palivové články prodávat pod značkou HTWO

redakce - 15 Prosinec 2020

Hyundai představil novou značku „HTWO“, pod níž bude nabízet svůj světově unikátní systém palivových článků na vodík. Hyundai zahajuje novou energetickou éru na základě svých více než dvacetiletých zkušeností s vodíkovou technologií

Hyundai zahajuje novou energetickou éru na základě svých více než dvacetiletých zkušeností s vodíkovou technologií
foto: Hyundai

Nová značka využije více než 20 let zkušeností společnosti Hyundai s technologií palivových článků na vodík a bude prezentovat vodík jako pozitivní energii pro lidstvo. Název HTWO znamená molekulu vodíku (H2), ale písmeno H v něm symbolizuje také slova „Hydrogen“ (vodík) a „Humanity“ (lidstvo).

Uvedení nové značky systémů palivových článků podpoří globální prodej palivových článků společnosti Hyundai a přispěje k růstu vodíkového ekosystému.

Hyundai Motor Group (HMG) zintenzivňuje prostřednictvím značky HTWO své úsilí při vývoji nové generace systému palivových článků na vodík, které bude možné využívat v rozmanitých podobách mobility, od městské letecké mobility UAM (Urban Air Mobility) přes automobily a plavidla až po vlaky.

Nejenže bude nová generace systému palivových článků k dispozici pro mnoho různých produktů a služeb v oblasti mobility, ale také bude poskytovat ještě vyšší úroveň provozních vlastností a delší životnost za dostupnou cenu díky lehčí konstrukci a vyšší energetické hustotě.

Koncern HMG nabídne na základě nové generace systému palivových článků produktovou řadu velmi hospodárných a různorodých vozidel s pohonem na vodík.

Hyundai Motor Group rozšiřuje své podnikání v oboru systémů palivových článků a urychluje vývoj vodíkové společnosti také prostřednictvím partnerství s výrobci vodíku, energetickými společnostmi a logistickým firmami na celém světě.

Koncern HMG tím položil základy pro vznik značky HTWO, která se zpočátku zaměří na čtyři hlavní regiony – Koreu, USA, Evropu a Čínu. Koncern HMG uvedl v roce 2013 na trh velkosériově vyráběný elektromobil s palivovými články, odvozený od modelu ix35.

Od té doby rozšiřuje svou nabídku vozidel poháněných systémem palivových článků. Portfolio řešení pro vodíkovou mobilitu s nulovými emisemi aktuálně zahrnuje SUV Hyundai NEXO, těžká nákladní vozidla XCIENT Fuel Cell a elektrobus s palivovými články.

Hyundai podporuje přechod na čistou energii také jako řídící člen „Vodíkové rady“ (Hydrogen Council), globální koalice předních energetických, dopravních a průmyslových společností, které sdílejí ambiciózní vizi dlouhodobého uplatnění vodíku.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

“ bude prezentovat vodík jako pozitivní energii pro lidstvo.”

Lol, další vodíkové trolení :)))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Na to mám jinou zkratku. WTF?

---

30 tis km elektricky od roku 2018

Obrázek uživatele Cipísek D

uychcaný hoši jo zní to úderně :))

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%9Btov%C3%A1_obchodn%C3%AD_organizace

---

VOLTSWAGEN AMERYKA / TEZLATREJTRS BTC https://youtu.be/TUwdQycOqrg?t=86 MLASK compáni MSTR+PYPL+TSLA youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :)) ČEŽTINA 5.0 jedině ;) PODPORUJEME KOREJCE, NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) QuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.