Francouzské dálnice a parkoviště vám dobijí elektromobil

Jan Horčík - 27 Červenec 2011

Francouský chce už během letoška začít prodávat některé své . Naplno má pak svůj elektrický byznys rozjet v roce . Intenzivně proto pracuje na přípravě ve spolupráci s firmou Vinci Autoroutes. Podél a na parkovištích společně vybudují 738 v celé .auto elektromobil parkoviště dobíjecí stanice Renault Francie
foto: Renault

ve vyrostou na P+R. U servisních středisek podél nejfrekventovanějších budou k dispozici dokonce . Každé parkoviště navíc vyhradí minimálně pět míst právě pro .

Vinci Autoroutes je s národní sítí 4384 km dálnic největším soukromým dálničním operátorem v . Spolupráce s jde však ještě dál: firma svůj vozový park nově vybaví právě této značky.

"Spolupráce s Vinci Autoroutes dokazuje, že elektromobily jsou při dostupnosti té správné infrastruktury vhodné i pro meziměstskou dopravu," vysvětlil Bernard Cambier, ředitel prodejů pro Francii společnosti Renault.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.