Ford dodá v USA stovky Transit Connect CNG - taxíků na plyn

Jan Horčík - 21 Červen 2011

je univerzální a oblíbené . Aktuálně si jej několik amerických měst včetně Chicaga a objednalo jako vůz . Překvapivě s pohonem na , tedy .   
auto Ford Transit Connect auto na plyn CNG
foto: Ford

Stlačený se v Evropě i USA teprve začíná stávat dostupnou alternativnou - spolu s tím jak se rozšiřuje počet a stoupá obeznámenost veřejnosti s tímto druhem paliva.

V Chicagu společnost Taxi Medallion Management nasadí celkem 12 vozů Ford Transit Connect. Tyto vozy taxi se zároveň zúčastní slavnostního otevření nové plnící stanice na . Objeví se tam i miliardář , který má se zemním plynem v USA velké plány.

Další CNG vozy Transit Connect si objednaly dvě losangelské taxi společnosti. Dalšími městy jsou Anaheim a Orange County, kam putuje celkem 119 . Prvních 50 bude dodáno během následujících dvou měsíců, zbytek koncem roku 2011. Brzy se má přidat také Philadelphia.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil