Evropský Ford jmenoval pozici ředitele pro oblast chytré mobility

redakce - 15 Srpen 2017

Ford oznámil, že historicky první ředitelkou pro oblast Smart Mobility (tzv. chytré mobility) se v Evropě stane Sarah-Jayne Williamsová. Do své funkce nastoupí již v září.auto Ford Smart Mobility Excellence

Jejími nadřízenými budou prezident a generální ředitel Ford of Europe Steven Armstrong a viceprezident Ford Motor Company pro celosvětové operace a Smart Mobility John Larsen.

Williamsová bude nově odpovídat za pokračující expanzi Fordu v sektoru osobní mobility. Cílem jejího oddělení je přicházet s novými řešeními dopravních potřeb zejména ve velkých aglomeracích.

Čeká ji tak spolupráce s městskými architekty, organizacemi zajišťujícími hromadnou dopravu i místními úřady.

Sarah Jayne Williams„Automobilový průmysl stojí na prahu revoluce stejně významné, jako byla ta, když Henry Ford před sto lety zpřístupnil automobil široké veřejnosti,“ řekla Williamsová. „Těším se na to, až se přidám k týmu Ford a ponořím se s ním do světa chytré mobility.“

Williamsová, absolventka univerzity v britském Bathu, dříve pracovala ve společnosti Motorola. V uplynulých 14 letech působila jako manažerka globální konzultační firmy BearingPoint, kde spolupracovala s dodavateli automobilových dílů a poskytovateli automobilového leasingu na vývoji nových obchodních modelů a digitálních strategií.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele PaRi

Děvče vypadá trochu jako Helen Huntová (Po čem ženy touží). Teď jen jestli poleze nějakému Melu Gibsonovi do zelí... :-)

Obrázek uživatele Josef

Nechtějí mi taky zřídit nějakou funkci? Můžu jim třeba radit. Za 15 000 dolarů měsíčně to beru.

Nechtěj.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com www.freeghosn.com #freeghosn

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilProdej pneu 100% onlineKariéra EVC GroupBUS2BUS