Evropa se připravuje na závody elektrických formulí

Jan Horčík - 09 Duben 2015

Šampionát Formula E se z Asie a chystá konečně také do Evropy. Očekávání jsou vysoká. V Miami a Long Beach závody elektrických formulí navštívilo 60 000 diváků.auto závody elektrických formulí Formula E

Závody elektrických formulí Formula E se konečně chystají také do Evropy, kde se pojede také finále šampionátu
foto: Formula E

První evropský závod se pojede v sobotu 9. května slavnými ulicemi Monaka. Zde bude přístup na závodu zcela zdarma. Druhý závod se pojede 23. května v Berlíně na dnes již nefunkčním legendárním letišti Tempelhof.

Lístky na tento závod jsou k zakopení na webu berlin.fiaformulae.com za cenu 10 euro. Od 1. května budou k dispozici tři typy lístky v cenových kategoriích Bronze (19 euro), Silver (39 euro) a Gold (59 euro). Děti do 16 let a senioři nad 60 let mají slevy.

V současné době už je prodáno asi 5000 lístků. Další evropský závod se pojede v 6. června Moskvě, mimo jiné i na Rudém náměstí podél zdí Kremlu. Velkolepé finále prvního ročníku závodu Formula E se pojede 27-28. června v Londýně, v jižní oblasti Battersea Park.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Kto chce moze si pozriet vsetky doterajsie preteky na You tube v celej dlzke v anglickom zneni.

Posledne preteky tu:

https://www.youtube.com/watch?v=xSsgs7-v2Z0

niekedy nejde ani tak o rychlost, ako o predbiehacie manevre :D

popularita pre Formulu-E bude urcite stupat.

tesim sa na dalsie preteky!


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.