E.ON spustil dvě dobíjecí stanice v Hluboké nad Vltavou a v Soběslavi

redakce - 26 Duben 2021

E.ON Energie pokračuje v rozšiřování veřejné dobíjecí infrastruktury a sítě dobíjecích stanic E.ON Drive.V Hluboké nad Vltavou najdou řidiči dobíjecí stanici u hlavního parkoviště.

V Hluboké nad Vltavou najdou řidiči dobíjecí stanici u hlavního parkoviště.
foto: E.ON

V závěru minulého týdne zprovoznil E.ON další dvě dobíjecí stanice na jihu Čech. Jedna se nachází v Hluboké nad Vltavou přímo na centrálním parkovišti (49.051111, 14.431917) a druhá pak v Soběslavi naproti fotbalovému stadionu (49.254275, 14.718399). Výstavba obou stanic byla spolufinancována z Operačnímu programu Doprava.

V obou případech se jedná o AC stanice s pozvolným dobíjením (max. 22 kW). U každé mohou najednou dobíjet dva elektromobily. Stanice jsou přístupné non-stop sedm dní v týdnu a pomocí aplikace E.ON Drive řidiči uvidí i aktuální obsazenost. Dobíjet na ní mohou registrovaní i neregistrovaní uživatelé.

V Jihočeském kraji už má síť E.ON Drive dohromady 22 veřejných dobíjecích stanic. Z toho jich 16 postavila a provozuje přímo společnost E.ON Energie a dalších šest je tzv. partnerských dobíječek.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Byl jsem tam o víkendu, je to dost vytížené parkoviště. Na místě pro nabíjení stála octavka. Pokud to nebude pod nějakou sankci tak je to na nic .

V Německu právě zavedli sankci 55 Euro za blokování nabíjecího místa.

---

Renault Zoe ZE50 *** FVE 4,55 kWp + VtE 1kW

Konečně.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station