Elektromobil Nissan e-NV200 jako elektrická pártykára

redakce - 05 Červen 2015

Nissan proměnil svůj elektromobil e-NV200 na dokonalou pojízdnou party. Je v ní pult pro DJ i disko koule se na střeše dodávky napájející systémy vozu energií.auto elektromobil Nissan e-NV200

Před začátkem zápasu bude rozpalovat fanoušky na ploše před Olympijským stadionem. Další atrakcí je třeba systém rozšířené reality, v němž budou moci uživatelé skočit do víru večírku podle svého vlastního scénáře a sdílet jej s přáteli na sociálních médiích, a také zakázkový zvukový systém pro pořádání dokonalé disco party.
foto: Nissan

Vozidlo s označením PART e-VAN, postavené na elektromobilu e-NV200, přijede do Berlína na své premiérové představení dnes v noci, těsně před sobotním finále UEFA Champions League.

Rok poté, co z výrobní linky ve španělské Barceloně sjela první elektrická dodávka, potvrzuje Nissan schopnost přizpůsobení této dodávky na míru konkrétním potřebám.

Tak vznikla tato plně elektrická pojízdná party - PART e-VAN, která potenciálním zákazníkům ukazuje, že inovace může přinášet čisté nadšení pro věc.

Po svém debutu v Berlíně vyrazí PART e-VAN na evropskou roadshow. Druhá zastávka je naplánována v místě konání úchvatného vytrvalostního závodu, 24 hodin Le Mans. Poté se PART e-VAN vydá na cestu napříč celou Evropou.

Bastien Schupp, viceprezident společnosti Nissan Europe pro marketing, uvedl: „PART e-VAN v sobě shrnuje vše z motta ‘Nissan - inovace a nadšení pro všechny'. Těžko byste našli lepší místo k předvedení dokonalé party dodávky, než je finále UEFA Champions League. Je to jedna z nejvýznamnějších sportovních událostí na planetě."

„Nissan zas a znovu prokazuje svou oddanost elektromobilům. Elektrifikujeme Berlín svým 100% elektromobilem e-NV200 zde na Olympijském stadionu - a je to právě energie od našich fanoušků, která nás inspiruje k inovacím," dodal.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

"Přitom taková blbost.":-)

PART e-VAN v sobě shrnuje vše z motta ‘Nissan - děláme si p*del z lidí'.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil