Elektromobil Audi Q4 e-tron nyní dostupný také ve verzi quattro, cena od 1,5 mil. Kč

Audi spouští dnešním dnem předprodej nejvýkonnější verze nového modelu Audi Q4 50 e-tron quattro na českém trhu.

Nabídku kompaktního SUV Audi Q4 e-tron nově rozšiřuje nejsilnější verze 50 quattro. Nabízí výkon 220kW a pohon všech kol za 1 493 900 korun.
foto: Audi

Spolu s uvedením nejsilnější motorizace Audi Q4 e-tron vstupuje také do nabídky hojně využívaného značkového financování Audi now, kde je možné pořídit základní verzi Q4 35 e-tron již od 12 999 korun měsíčně bez DPH.

Krátce po světové premiéře Audi Q4 e-tron začal předprodej dvou výkonových verzí s pohonem zadní nápravy s označením 35 a 40. Ty nyní doplňuje také zatím nejsilnější provedení kompaktního SUV s pohonem všech kol s označením 50 quattro, které se na českém trhu nabízí za cenu od 1 493 900 Kč včetně prodloužené tovární záruky na 4 roky/120 000 km.

Pohon všech kol zajišťuje dvojice elektromotorů o kombinovaném výkonu až 220 kW, což přináší výborné jízdní vlastnosti a dynamiku za všech podmínek, z klidu na 100 km/h zrychlí za 6,2 sekundy. Baterie o využitelné kapacitě 77kWh (celková kapacita 82 kWh) poskytuje dojezd až 488 km (WLTP).

Sériová výbava nejsilnějšího provedení Q4 50 e-tron quattro zahrnuje již ve standardu designové provedení Advanced, obsahující kontrastní lakování, specifický nárazník a 19“ kola s pětipaprskovým Aero designem, doplněný o progresivní řízení. Na přání lze volit i sportovní design s-line.

Audi now nabízí značkový operativní leasing vozů se čtyřmi kruhy ve znaku. Model Audi Q4 e-tron 35 o výkonu 125kW s pohonem zadní nápravy je dostupný za měsíční splátku již od 12 999 korun bez DPH při trvání smlouvy 48 měsíců s ročním nájezdem 10 000 kilometrů. V ceně měsíční splátky je také kompletní pojištění – tedy povinné ručení, havarijní pojištění včetně GAP i pojištění skel – a také předepsaný servis výrobce po dobu pronájmu.

tisková zpráva

35 Comments on “Elektromobil Audi Q4 e-tron nyní dostupný také ve verzi quattro, cena od 1,5 mil. Kč”

  1. Kontrolni otazka k dnesnimu dni. Jak to vlastne bylo s valkou
    Kontrolni otazka k dnesnimu dni. Jak to vlastne bylo s valkou v CSR. Byla u nas valka proti Nemecke 3. Risi nebo nebyla. A pokud ano, od kdy? Kdo ji vyhlasil? 76 let se tady slavi, ale mnoho lidi ani nevi jak to s valkou v CSR bylo. Tak kdo to vi?

        1. A víte o tom, že Velká Británie uznala Československou
          A víte o tom, že Velká Británie uznala Československou exilovou vládu v roce 1940 – konkrétně, pokud si dobře pamatuji v červenci? Tak zase nesmyslně neútočte, protože do té doby mohli vyprávět leda na nádraží, než je uznali a pak museli sakra opatrně manévrovat, aby dosáhli obnovení státu v původních hranicích a zrušení Mnichova – což bylo mimochodem pro Velkou Británii a Francii sakra citlivé téma, protože tím museli uznat své fatální pochybení. Což mimochodem i logicky vysvětluje to, jak těžké bylo určit začátek válečného stavu.
          A mimochodem – byla to z pohledu ČSR formalita, protože když už by nic, tak došlo 15. března 1939 k protiprávnímu aktu, který už podle zvykového práva tisíce let starého fakticky vyhlášením války je a to, že jim tam Hácha pod nátlakem a pohrůžkami něco podepsal, je z pohledu situace irelevantní – to je jako kdyby vás někdo vyndal z pistolí z auta a pak vám ho soud nevrátil, protože jste přece z auta vystoupil sám.

          1. S tim vasim prikladem s autem to mate trochu blbe postavene.
            S tim vasim prikladem s autem to mate trochu blbe postavene. Musite rict, ze vas nekdo vyhodil z auta s pistoli v ruce a vy jdete na policii az po 3 letech a nereknete kdy se to stalo a pak po 6ti letech si vzpomenete na nejakou udalost.

      1. Zrejme to nikdo nevi.
        Vyhlaseni valecneho stavu s Nemeckem

        Zrejme to nikdo nevi.
        Vyhlaseni valecneho stavu s Nemeckem bylo 16.12.1941. Bez udani zacatku.
        Az po urgenci britske vlady se po dlouhem lavirovani cs. ex. vlada rozhodla prohlasit az koncem unora 1944, ze zacatek valecneho stavu je 17. zari 1938.
        Nastesti to stihli prohlasit jeste pred koncem WW2.
        Vyhlaseni valecneho stavu s Madarskem probehlo bez stanoveni konkretnimu datumu.
        Neni nad jasny postoj ceskych predstavitelu ke klicovym udalostem…

        1. Naše drahé přátelské Německo považuje za vznik
          Naše drahé přátelské Německo považuje za vznik válečného stavu formalisticky 16.12.1941 a neuznává 17.9.1938 pouze a jedině proto, aby se vyhnulo placení reparací a právním nárokům za agresi a okupaci území v období postmnichovské zrady.

          Jeho názor ovšem není podstatný a otázka reparací byla řešena nedostatečně.

          1. Nemecka Rise vybudovala behem valky v CSR vykonny prumysl a po
            Nemecka Rise vybudovala behem valky v CSR vykonny prumysl a po valce vse pripadlo CSR. Fabriky, narvane sklady a vyrobni know how. Dodnes se byvaly bolsevici vytahuji, jak vykonny byl cs. zbrojni prumysl. To vse bylo diky nemeckym investicim behem WW2 do zbrojnich firem v CSR. A vse kolem, staci vzpomenout na firmu Bata. Ta vyrostla diky nem. zakazkam. Bolsevici mohli davat lidem nizke najmy v ukradenych domech vyhnanych Nemcu. Komunisti vse ukradli, to se to pak hospodarilo, aniz by se predtim muselo hnout prstem. CSR rozhodne nevysla s prazdnou.

              1. úplně nemáte pravdu, povídačky leo… je zbytečné
                úplně nemáte pravdu, povídačky leo… je zbytečné číst, nicméně faktem je, že průmysl v ČSR byl na poměry konce války a Evropy nadstandardně zachovalý a zásobený – jednak např snaha Jawy a činnost Judr. Freie (exelentní způsob odboje mimojiné zajištění protitankové pušky littlejohn) a druhak, jak němci ustupovali, tak stahovali zásoby strategického materiálu, takže zásoby na konci války byly v ČSR a řada jich tu zůstala. Ohledně vybavenosti průmyslu pak máte pravdu v 38. a 39. tu němcům spadl do klína průmyslový a technologický poklad, ale i tak jim nelze upřít, že byť pro zhůvěřilé účely, tak během války vybavenost rozvíjeli.

          1. S pár kolegy, jsem se před lety o tom bavil – je to teda pro
            S pár kolegy, jsem se před lety o tom bavil – je to teda pro ně logicky velmi citlivá záležitost, ale v podstatě se k tomu staví tak, že kdo nebyl aktivně angažovnaý a tak nějak v tom žil, že už byl rád, že to končí a že co tam ti aktivní páchali na civilech a běžných lidech, pokud neprojevovali dostatečné nadšení, že to bylo velmi často podobné tomu, co předváděli i na okupovaných území jo a byli to bavoráci.

Napsat komentář