Elektrický roadster Carice z Nizozemska: retro-kráska, kterou by chtěl každý

Jan Horčík - 08 Červenec 2014

Za 26 620 euro si dnes můžete od nizozemské společnosti Carice objednat stejnojmenné plně elektrické kabrio. Malé auto váží pouhých 350 kg díky plastové karoserii a pohání jej elektromotor o výkonu 20 nebo 54 koní.auto Carice Mk1 elektromobil elektrický kabriolet

V elektrickém kabrioletu Carice Mk1 je dost místa pro dva
foto: Carice

Svým designem připomíná stařičké Porsche 356 z 50. let. Výroba elektrického kabrio roadsteru Carice Mk1 je omezena na 10 kusů. Za cenu 26 620 euro (asi 720 000 Kč) tak můžete mít skutečnou raritku. Prozatím. Podle zájmu by Carice mohli údajně výrobu navýšit.

Pokud si zvolíte výkonnější motor s 54 koňmi, můžete auto také doplnit range-extenderem. Dojezd i bez něj se má pohybovat kolem 110 km a baterie se plně dobijí během dvou hodin. Celkově je Carice značně konfigurovatelný a jeho autoři vám v podstatě postaví cokoliv si budete přát.

InsideEVs
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

hezké ale v praktickým životě k ničemu. Max pro starý dědky na nedělní projížďku.
Aleluja ale není nad pořádný rodinný sedan

TESLA MODEL S

kcc-hho.webnode.cz/elektromobil/tesla-model-s/

puc ;-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nadhera...

Ale napadlo ma, ze je to (skoro) taka evolucia Trabantu (myslim po stranke pouzitia plastu (ano bakelit je nieco trosku ine ale ani jedno nie je ocel))

Ale fandim im, je to krasne retro.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil