Elektrický koncept Kia Trailster se stálým pohonem všech kol

redakce - 05 Únor 2015

Kia na letošním autosalonu v Chicagu slavnostně odhalí robustní koncepční vůz Trail’ster s pohonem e-AWD. Příkladným spojením formy a funkce vznikl jedinečně podmanivý vůz, který si bezpochyby zamilují všichni obyvatelé měst s dobrodružnější povahou. auto Kia Trailster crossover

Koncept Kia Trail’ster bude odhalen na autosalonu v Chicagu ve čtvrtek 12. února v 9 hodin dopoledne místního času.
foto: Kia

Trail’ster se svým přeplňovaným motorem, smělým zevnějškem, stahovatelnou plátěnou střechou a chytře začleněným elektrickým pohonem zadních kol dodává ikonickému modelu Soul zcela nový výraz spojený s hospodárností a mimořádnými schopnostmi.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Teq

Skoda, ze nebude aj ciste elektro.

Uz ked si kupim elektromobil tak by som sa rad zbavil starosti so spalovacimi motormi. (olej, sviecky, filtre, rozvody....)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vozidlo naprosto vhodné pro ČeskoSlovenské příměstské komunikace. V okolí Československých měst je plno silnic jež se nejen v zimě neudržují a jsou proto opravdu vhodné pro podobná vozidla.

Z toho obrázku som si ho okamžite zamiloval aj ja :-)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station