Elektrické formule ve videohře Forza Motorsport 6

Jan Horčík - 05 Srpen 2015

Už 15. září se fanoušci závodních her dočkají vydání očekávaného titulu Forza Motorsport 6. V nabídce bude celkem 450 aut, včetně elektrických formulí šampionátu Formula E!auto Forza Motorsport 6 elektroformule elektrické formule hry videohry

Elektroformule šampionátu Formula E v nové videohře Forza Motorsport 6
foto: Microsoft

V polovině minulého roku jsme informovali, že elektroformule jsou k dispozici pro Forza Motorsport 5. Jenže doba pokročila a je tu další herní sezóna a s ní i potřeba nových dílů známých sérií.

Závodní hra Forza Motorsport 6 nabídne hned po uvedení na trh celkem 450 vozů z nichž 117 již bylo odhaleno. Vyjde pro konzoli Xbox One pod hlavičkou společnosti .

Kromě mnoha klasických vozů vybavených spalovacími motory se hráči ve Forza Motorsport 6 dočkají také elektromobilu Tesla Model S P85D, hybridní supersport McLaren P1 a dalších elektrických vozů.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Skoda ze Mrkvozruti domrvili PC verziu FMS6:Apex tym okriplenim.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.