Ducati představuje nová elektrokola, včetně skládaček

Jan Horčík - 05 Srpen 2020

Italský výrobce motorem Ducati sice zatím nenabízí žádné elektromotorky, zato se ale stále víc angažuje v oblasti elektrokol.elektrokolo elektrické kolo Ducati Scrambler

Elektrokolo Ducati Scrambler zaujme širokými pneumatikami, v rámu zabudovanou baterií i barevným provedením.
foto: Ducati

Ducati před týdnem představilo městské elektrokolo e-Scrambler s cenou odpovídající značce - začíná na €3699. Model doplnil v nabídce horské elektrokolo MIG-RR představené v říjnu 2018 (€6255).

Elektrokolo Ducati e-Scrambler je vynaveno 250W elektromotorem Shimano Steps E7000 a baterií o kapacitě 504 Wh. Výbavu doplňuje přehazovačka Sram NX s 11 stupni, pneumatiky Pirelli Cycl-e GT a čtyřpístkové brzdy Sram.

Elektrokolo Ducati Urban-e

Elektrokolo Ducati Urban-e
foto: Ducati

Nejnovějším přírůstkem v nabídce elektrických kol Ducati jsou skládačky SCR-E (baterie 374,4 Wh, dojezd 70 km), SCR-E Sport (468 Wh, 80 km) a Urban-E (378 Wh).

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

myslím si, že ducati IBA súhlasil s "vizážou" produktu. tak,akopred dvoma rokmi si dcéra kúpila ducati elektrokolobežku v NIE FIREMNOM obchode.
dopytoval som sa oficiálneho dovozcu/zastúpenia "tuná" a oni mi potvrdili (odkaz na ducati it), že to nie je oficiálne ducati výrobok.
a nepredávajú ho v svojej sieti ako iní výrobcovia hrnčeky, párky, klobásky, ...


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?