Autosalon Ženeva 2015: nová Toyota Auris

redakce - 23 Únor 2015

Na nadcházejícím Ženevském autosalonu, který probíhá od 3. do 15. března, Toyota představí nový hatchback Auris i variantu kombi s označením Auris Touring Sports.auto nová Toyota Auris

Nová Toyota Auris přináší design, jenž stvrzuje atraktivní a prémiový charakter, modernizovanou kabinu a nové prvky komfortní i bezpečnostní výbavy.
foto: Toyota

Klíčovým zástupcem nové modelové řady Auris je i nadále varianta Hybrid, neboť hybridní hnací ústrojí je vůbec nejdůležitějším pohonem této modelové řady a v roce 2014 představovalo polovinu celkových prodejů.

auto nová Toyota Auris

foto: Toyota

Avšak nová Toyota Auris ohlašuje též nástup nových zážehových a vznětových jednotek se zaměřením na hospodárnost i výkonové parametry, a dokáže tak nabídnout dokonalé řešení bez ohledu na to, jakému typu pohonu dává zákazník přednost.

auto nová Toyota Auris

foto: Toyota

Po představení modelů a v loňském roce se nynějším souběžným odhalením nové Toyoty Auris a Toyoty Avensis završuje omlazení evropské nabídky klíčových modelů Toyota.

Modely Auris a Avensis se budou společně vyrábět ve výrobním závodě automobilky Toyota v britském Burnastonu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Už by konečne mohli urobiť verziu plug-in.. Aspoň 6-8kWh batériu.

Obrázek uživatele honYa

Nejzajímavější na této zprávě je asi fakt, že by se na trhu ojetin mohly objevit levné hybridy stávající generace od současných majitelů, kteří mají rádi vše poslední....

---

honYa

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ojazdene hybridy tejto znacky sa na trhu ojazdenych takmer vobec nenachadzaju, pokial nejde o velmi stare alebo niecim poskodene. Ak, tak za vysoku cenu.

Obrázek uživatele DomoKun

I tak, dokáže někdo říct kde takové ojeté vozítko shánět ?
Plánuji pořídit jetého priuse, nicméně na všech bazarech se točí cca 25-35 vozů které jsou buď totální vrak anebo stojí na můj vkus vysokou cenu, popř. nemám v plánu udat takovou částku.
Má nško tip na nějaké živé fórum priusářů v čr/sr kde je reálné najít prodejce priusu...?

---

Ocením jakýkoli tip od "Priusáře" :)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil