Autosalon Ženeva 2013: Lexus IS 300h a koncept LF-LC

Jan Horčík - 03 Únor 2013

Automobilka Lexus představuje zcela nový model s plně hybridním pohonem, IS 300h. Nové IS 300h se bude nabízet také s paketem F SPORT, jenž charakterizují speciální úpravy v interiéru i exteriéru a sportovnější jízdní dynamika. auto autosalon Ženeva 2013 Hybrid Lexus LF-LC

Koncept Lexus LF-LC v barvě Opal Blue
foto: Lexus

Koncept LF-LC v barvě Opal Blue

Koncept sportovního kupé Lexus LF-LC s uspořádáním 2+2 a plně hybridní soustavou pohonu se nyní představuje v barevném provedení Opal Blue. Zhmotňuje nový sportovnější image značky Lexus v podobě vozu zaměřeného čistě na potřeby řidiče.

Koncept ilustruje nový designový jazyk značky Lexus, který staví na smělé interpretaci charakteristické masky chladiče ve tvaru vřetene a typického ztvárnění zadních partií, čímž poukazuje na splynutí nápadného stylu s konstrukční funkčností.

Rozšíření řady Lexus F SPORT

Na letošním autosalonu v Ženevě se představí úplná řada vozů Lexus F SPORT s plně hybridním pohonem, včetně zcela nového modelu IS 300h F SPORT.

Stánek automobilky Lexus prošel kompletní modernizací a poprvé se v Evropě ve své nové podobě představí právě na letošním ženevském autosalonu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil