App Bike Citizens – navigace a cyklo-mapy Vídně

redakce - 26 Březen 2015

Vídeňané mají novou cyklo navigaci pro androidy a iOS zařízení. „App Bike Citizens“ a mapy Vídně jsou zdarma. Tento balíček je k dispozici od 25. března a nabízí navigaci v reálném čase i cyklo-počítač (GPS ). auto aplukace App Bike Citizens pro iPhone a Android

Poté co je instalována aplikace App Bike Citizens, je možné stáhnout zdarma „balíček“ města Vídně.
foto: fahrradwien.at

Aplikace pomáhá najít bezpečnou a vhodnou trasu v rakouské metropoli. Navigace je hlasová i vizuální.

Bezpečně a pohodlně až do cíle

Aplikace upřednostňuje při výběru trasy cyklostezky, jednosměrky a autobusové pruhy, naviguje přes vedlejší ulice a zná zkratky.

Dají se najít i ty trasy, které cyklisté tak často nevyužívají. Aplikace se hodí i pro turisty, kteří chtějí poznat a objevovat město na kole, upozorňuje na památky a významná místa.

Nabízí doporučení tras pro volnočasové výjezdy a výlety. Ty vedou například kolem Dunaje k vídeňskému OSN, do vinic, ale i nových městských částí, jezerního města Aspern, či za kulturou a historických částí města.

Počítání ujetých kilometrů trasy umožňuje GPS, aplikace ukazuje také momentální rychlost a celkový čas jízdy. Pod vlastním profilem je možné vyhledat dříve absolvované trasy.

Aplikace podle deníku derStandard.at funguje také bez internetového připojení. V jiných městech jsou mapy zpoplatněny, Vídeň nabízí svůj balíček zdarma.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Chvály hodný počin. Tleskám. Sám jezdím po Ostravě na elektrokole a objevovat nejkratší a nejrychlejší trasy musím bohužel manuálně.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 96 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station