Alza Android RoadShow 2015 míří i do vašeho města!

redakce - 07 Květen 2015

Příznivci chytrých telefonů s operačním systémem Google Android se letos dočkají dalšího ročníku skvělé série akcí Alza Android RoadShow 2015. Letos se uskuteční v Praze, Brně a Ostravě!auto Alza Android RoadShow 2015 míří i do vašeho města!

Kromě mnoha dalších zajímavostí bude i tentokrát k vidění elektromobil Tesla Model S
foto: Android RoadShow

Tornádo s nejnovějšími technologiemi a skvělým programem k vám letos dorazí celkem čtyřikrát. Vše začne v Praze již 16.5.2015, následovat bude Brno 20.6.2015. Po letních prázdninách se vrací do Ostravy (19.9.2015). Alza Android RoadShow 2015 zakončí své tažení 17.10.2015 opět v Praze.

Zajímáte se o chytrou domácnost? O nejlepší mobilní telefony na trhu? Chytrá auta? Programování her? Nebo jste prostě jen nováček, který chce ze svého telefonu vyždímat maximum? Tato témata a mnoho dalších, neméně skvělých, na vás čekají v podobě záživných přednášek.

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Připravena je spousta soutěží o hodnotné ceny, které může vyhrát úplně každý. Obrovským lákadlem pro všechny návštěvníky je fakt, že na akci Alza Android RoadShow 2015 si můžete vyzkoušet nepřeberné množství novinek, ještě než se dostanou do prodeje.

A to nemluvě o těch, které se do prodeje nedostanou vůbec. Chcete si vyzkoušet Google Glass? Virtuální realitu Oculus Rift (a to je vážně pecka!)? Google CardBoard? Nebo si třeba zalétat s některým z Dronů na dálkové ovládání?

Systém Android už dnes není jen výsadou mobilních přístrojů, ale své uplatnění našel například v chytrých autech budoucnosti. Chcete si některý z těchto unikátních vozů prohlédnout naživo, nebo se v něm dokonce svézt? Není, nač čekat – dorazte na Alza Android RoadShow 2015!

Je pro vás připravena skvělou Teslu Model S (kterou přiveze společnost Liftago) a neméně zajímavý vůz . A kdo ví, možná se na Alza Android RoadShow 2015 objeví ještě jiný vůz, který byste „z fleku“ měnili za váš stávající. :)

A to samozřejmě ještě není zdaleka všechno, co návštěvníky Alza Android RoadShow 2015 čeká. Na akci Alza Android RoadShow 2015 se objeví také zajímavé celebrity, které byste možná ani nečekali.

Exkluzivně a pouze na Alza Android RoadShow 2015 si budete moci zdarma odnést domů speciální časopis. A ani letos nebude pro návštěvnice chybět soutěž Miss Alza Android RoadShow 2015 o hodnotné ceny.

Zvýhodněná cena vstupenky v předprodeji je 50 Kč. Běžná cena vstupenky je 80 Kč, na místě pak 100 Kč. Neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?