Získejte elektromobil Tesla Model S až o 7777 euro levněji!

Jan Horčík - 03 Srpen 2015

Před pár dny jsme informovali, že Tesla platí za doporučení nových zákazníků až $1000. Známý český elektromobilista František Kubiš se rozhodl této příležitosti náležitě využít.elektromobil Tesla Model S sleva František Kubiš

Díky Františku Kubišovi můžete mít elektromobil Tesla Model S se slevou až 7777 eur!
foto: Tesla Motors

Pokud uvažujete o koupi elektromobilu Tesla Model S a "dotace" 2000 EUR je to co by Vám pomohlo v rozhodování, pak pro vás má ing. František Kubiš možné řešení.

Pokud závazně objednáte svůj nový Model S do 31.10.2015 použitím následujícího odkazu: "OBJEDNAT MODEL S", tak od Tesly dostanete automaticky slevu 1000 euro. Stejných 1000 euro dostane pan Kubiš za doporučení.

"V zájmu podpory rozvoje elektromobility vám těch svých 1000 EUR vyplatím jakmile se Vámi složená kauce na auto stane nevratnou = den kdy získávám nárok na odměnu já," popisuje Kubiš podrobnosti svého nového nápadu.

Pro nového zájemce o Tesla Model S to znamená slevu 2000 euro. "Dalších 5 777 euro Vám vyplatím v případě, že se Vás zájemců najde 10 a budete dotatečně rychlí, abych se díky Vám stal prvním v Evropě, který získá Tesle 10 nových objednávek na Model S," dodává Kubiš.

Díky tomu totiž vyhraje soutěž o prvních 10 objednávek a získá sumu, ze které vyplatí výše uvedené peníze. Pro další podrobnosti kontaktujte přímo Františka Kubiše na emailu kubisf@seznam.cz.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář

Tímto blahopřeji Bjørnu Nylandovi za dosažení 10 reservací. Píši to tady taky pro to abych upozornil ty, kteří ještě kalkulují s možností získat 7777 EUR dotaci, protože od teď mohu poskytnout navíc pouze těch 1000 EUR co mi dává Tesla za doporučení. Takže pokud máte zájem o celkovou slevu 2000 EUR z ceny Modelu S tak mne můžete nadále kontakovat.

Pro pomlouvače doplňuji informaci, že nemám zájem získat Model X Founder Edition.

Obrázek uživatele Radovan

Dobojováno jest. Děkuji veřejně panu Kubišovi za nápad, snahu a to, že dal všanc své dobré jméno. To, že to někteří naši spoluobčané neskousli a museli si kopnout, jest příznačným rysem našeho po staletí zkoušeného národa. Bohužel i tito jsou voliči a díky jejich volbě jsme tam, kde jsme.
„Člověk, který přichází s novou myšlenkou, je blázen do té doby, než jeho myšlenka zvítězí.“ Mark Twain

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 87 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 40 tis. km (54 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Vracíme se do boje :-)

Teď jsem se díval do aktuálního stavu kdo má kolik reservací a Bjørn Nyland se svými 10 reservacemi již figuruje pouze v globálním seznamu. V lokálním seznamu je na první pozici někdo s pouhými čtyřmi reservacemi.

V podmínkách Referral program na stránkách Tesly to je formulováno tak šalamounsky, že možná z toho bude jeden Model X v maximální konfiguraci za globalní + za každý region jeden Model X dle vlastní konfigurace.

Zde je link na originál znění, posuďte sami:
http://www.teslamotors.com/support/referral-program

Takže kdo mi důvěřuje, že držím své slovo nemá co ztratit.

Obrázek uživatele JIP

Prima nápad pane Kubiši! Moc oceňuji Váš přístup! Držím palce, ať to vyjde! Než Xko prodáte, tak bych si jej rád prohlédl :)

---

Můj článek o tom jak jsem navštívil Tesla Motors ;)

Obrázek uživatele Radovan

Soutěž o prvního s 10 objednávkami na Teslu je v plném proudu, zatím se zdá být nejblíže norský popularizátor Tesly Bjørn Nyland, vlastnící již dlouho Teslu Model S. Populární jsou jeho testovací videa na Youtube, kdy křižuje v Tesle Norsko i Evropu křížem krážem. Vozí věci, navštěvuje kamarády, podniká výlety sám i s přítelkyní, ve voze i spí, prostě život s Teslou.
Aktuálně má na svém linku 6 objednávek, ostatní za ním 4, 3 nebo 2. Viz http://teslaclub.sk/forum/main-category/video/221-bjørn-nyland-model-s-videá/page3

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 87 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 40 tis. km (54 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Už ich má 8, ďalší za ním 6 a zvyšok najlepších len 3 a 2. Týmto tempom je zajtra v Európe dobojované.

Obrázek uživatele Radovan

Holt když se k možné úspoře až 7.777 Eur přidá ještě balík desítek tisíc eur státní podpory norské vlády formou uvalených daní na spalováky, které elektromobily neplatí, různých výjimek pro elektromobily v dopravě (např. možnost využívat pruhy vyhrazené pro hromadnou dopravu, vyhrazená stání v centrech měst) a nakonec husté sítě nabíjecích zásuvek zdarma, zatímco za benzín a naftu musíte stále platit, je vymalováno.
Nákup elektrického auta je pro místní velmi výhodný a často vyjde levněji, než nákup auta se spalovacím motorem, jak píše jejich tisk.
Na tomto příkladu by se u nás mohla v rámci finanční gramotnosti obyvatel vyučovat státní podpora a její vliv na ekonomiku. I když u nás se mají Norové v negativním slova smyslu ještě co učinit - podpora přímotopů, podpora plynofikace, podpora solárních elektráren, podpora zateplování Zelená úsporám, podpora ohřevu vody sluncem a vytápění tepelnými čerpadly, podpora výměny spalovacích kotlů za účinnější spalovací kotle, ale vše dohromady s velmi nízkou efektivitou, leckdy zápornou a nejčastěji šlo jen o klasický lobisticky připravený tunel na státní finance, tedy naše daně. Mimochodem tunel ve významu rozkrádání je druhé slovo, kterým čeština po slově robot obohatila světové jazyky :-(.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 87 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 40 tis. km (54 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pan Kubiš je frajer a doufám, že vyhraje. Mimochodem, měl jsem za to, že Tesla nestíhá vyrábět. Má teda zapotřebí podobné akce?

Každá nová objednávka se hodí, ale soudě podle časového omezení nabídky se projevuje očekávání nového výrobku. Prostě ti co chtějí koupit S-ko čekají co kdyby to X-ko bylo lepší ... zapomínají, že S-ko je prostě nejlepší auto na světe :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

toť otázka, stále čekáme na odpověď ;)
ir.teslamotors.com/events.cfm

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

blogs.marketwatch.com/thetell/2015/08/05/live-blog-tesla-to-report-second-quarter-results/

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

vypadá to dobře TESLA jede, jen letos to nedá na 55.000 ale jen 50.000 nu což :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

pokusim sa dajako stručne zhrnúť moje pocity a pohľad na vec. A začnem rovno tým že tesla urobila relatívne dobrý krok ale žiaľ čo sa strhlo v našom malom česko - slovensku je tak trochu na zaplakanie. Zacalo to tým že na fb profile tesla klubu slovensko jeho zakladateľ a majiteľ tesly vyhodil status v zmysle "na zaklade kontaktov Vam viem zabezpečiť 1000 eur zlavu na teslu".. Ked som namietol a hodil odkaz na članok tu na hybride ako aj priamo na web tesly že sa jedna vlastne o marketing tesly a ze Juraj môže ziskať nove auto bol moj prispevok okamžite vymazany a bol som bloknuty.. Neskor som si vsimol že bol zmenený prispevok ale aj tak tam nebol odkaz ktory by objasnoval celu situaciu.. Prislo mi to ako vrchol neserioznosti a hluposti - nech mi Juraj prepaci.Neviem či je taký problem napisat "tesla vyhlasila sutaz ja Vám ponukam toto a toto a ziskam toto a toto.."
A teraz k p. Kubišov. Jeho ponuka je omnoho ferovejšia ale niektore vyjadrenia z jeho webu su naozaj zvláštne.
Citujem "Díky tomu totiž vyhraji soutěž co vyhlásila Tesla a prodejem této výhry získám sumu ze které Vám vyplatím výše uvedené peníze (tedy doufám, že mi po zdanění výhry tolik zůstane abych to mohl skutečně udělat). Žel podmínky jsou takové, že výhru získám pouze pokud budeme první ...."
Neviem ale myslim že uz by bolo fajn napisať že "ziskam výhru - model x v hodnote min 120 tis Eur" myslim že je to s pohľadu pána kubiša dobrá ponuka ale mohol veci pomenovať jasnejšie a konkretnejšie.
Takže ak je jeho ponuka ferova a hodla teslu model X predať v hodnote cca 70-80 tis eur kludne nech mi napíše na mail danielsonhc@gmail.com

Má nabidka neříká nic o tom kolik je hodnota výhry protože cena výhry není stanovena a věřte, že pokud by Tesla začala mít problémy může být cena najednou zlomek toho co jste uvedl ... jste ochoten se zavázat, že i v takovém případě odkoupíte výhru za uvedenou sumu?

O férovosti mé nabídky ať rozhodnou ti kteří o ni mají zájem ... kritizovat mají právo ti co dají výhodnější nabidku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Obaja vieme ze za 70 tis auto predáte. Ano moja ponuka plati. Ak ho ziskate za tých cca 70 tis EUR ho okamžite od vás kúpim. V tom problm nevidim.

Výše jste kritizoval, že má nabídka není dostatečně jasná a závazná (přitom mne osobně zná mnoho čtenářů Hybridu) a teď máte drzost nabízet "závaznou obchodní nabídku" jako nepřihlášený Anonym :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vokam sa Daniel. Mate na mna funkčný mail na ktorý staci napisat a v klude Vám pošlem svoje osobne údaje.
K tej drzosti. Skúste vážiť slova. Nedávam Vám ziadnu ponuku. Iba som prial vašu. Citujem : "..jste ochotne se zavázat, že i v takovém případě odkoupíte výhru za uvedenou sumu?" Ano som. To nie je drzosť iba reakcia na to co ste napisal. A pokial to beriem ako verejný prísľub dokonca budem na danom obchode trvať. S pozdravom Daniel

Jako reakci na příspěvek na který teď reaguji jsem napsal na uvedeny mail a nedostal jsem žádnou odpověď.
Doporučuji vám aby jste se nesnažil prekrucovat fakta vytrháváním úryvků z kontextu. V celé větě jsem se ptal jestli jste ochoten zavázat se k odkoupení vyhry za cenu 70-80 tisíc EUR v prípadě, že se ukáže, že její hodnota je pouze zlomkem uvedene sumy. Vy jste na tuto přímou otázku odpověděl: "ano som". Pokud bych chtěl být vypočítavý, mohl bych tento Váš výrok považovat za závazek odkoupit výhru v případě, že ji nabídnu za zlomek uvedené ceny.

Obrázek uživatele Jolinar

jak velkym procentem se v CR dani vyhry? 0% ? 10% ? 30% ? Asi se v tom vyznate lepe nez ja, kdyz to tak kritizujete...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mily Jolinar. Skúste si este prečítať moj príspevok este raz a pomaly. Nekritizujem výšku ani sumu len sa pozastavujem nad pofidernostou ponúk. Min slovenský Tesla club za ktorým sa skrýva Juraj z Topoľčian sa predviedol v otrasnom svetle. Najprv zavesiť na FB príspevok kde melu nezmysly ale zablokujú akýkoľvek odkaz ktorý smeruje k vysvetleniu toho co Tesla ponuka. To mi pride tak na úrovni predajcu bambusovych ponožiek. A uz to nezachráni ani to ze ten príspevok mierne upravil.
Co sa týka pána Roznovana nerozumiem preco neuviedol na svojej stránke vsetky fakty. Myslim ze mu nebránilo nic.
Este raz. Jeho ponuka nie je vyslovene zlá ale je podaná spôsobom nevhodným pre nieco tak drahé ako je auto luxusnej triedy. A po právnej stránke je to este horsie. Ked uz priamo na svojej stránke uvádza ze on vlastne ani nevie kolko penazi mu po zdanení a údajnom predaji zostane takze sa ani nemoze zaručiť ci tie peniaze vyplatí a ked v akej výške. A to aj v prípade ze auto získa.
To je akoze o com ??? ? ? Ked idm davat takúto ponuku verejne a to aj prostredníctvom tohto portálu tak si preboha overím aké je zeanenie. Ved to je otázka na daňového poradcu za 100czk.
Mozno vo vyspelom svete je táto forma podpory predaja ok. Alw opakujm sa. V nasich krajoch to vyznieva tragikomicky.

Pokud by jste tento článek na Hybridu četl alespoň trochu pozorně, tak by jste viděl, že začíná odkazem na článek, který přesně popisuje o jakou výhru jde.

Na svých stránkách jsem neuvedl konkrétní výhru kvůli závistivcům, kteří by viděli pouze tu možnost maximálního možného zisku. A pokud bych takovou vidinu závistivce měl maximalizovat tak "Tesla Model X Founder edition", která bude nejspíš první v Evropě bude mít za několik desítek let skoro nevyčíslitelnou sběratelskou hodnotu, takže bych ji na sklonku života mohl prodat za desítky milionů ... nechám na posouzení čtenářů jestli Vaše nabídka na odkoupení byla férová :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Skusim zachovať vecný a zdvorilý tón. Pokial by ste pozorne čítali moj príspevok vedeli by ste ze kritika smerovala k prezentácii výhry na vašej web stránke. Druha vec viac krat som napisal ze ponuka nie je zlá a ze priamo k finančnej stránke nemam výhrady. Co mi prekážalo som napisal dost jasne a nebudem tu zaberať priestor opakovaním veci za ktorými si stojím. Staci si prečítať príspevky vyssie.
A ked sme pri finančnej stránke. Dovolím si jednu malú špekuláciu. Ktorá samozrejme nemusi byt pravdivá. Vás zámer nebol predať mlel x. Bud ste schopný vyplatiť výhru cca 70tis EUR a zvysok sumy kupnej cene je Váš benefit alebo kalkulujete s predajom modlu s. co Vám nevyčítam a ja osobne by som to urobil zhruba rovnako.

Vidět, že neznáte můj názor na SUV obecně, jinak by ste mi věřil. Skutečně jsem se svým Modelem S spokojen a pokud by jste byl jedním ze stovek lidí, které jsem v něm svezl tak by jste věděl, že za SUV (ani elektrické) jej neplánuji měnit.
Jestli mam být upřímný, připouštím, že mne napadla myšlenka, že kdyby ten Model X měl baterii kompatibilní s mým autem, ale s kapacitou nad 100kWh tak bych si baterie nechal v Tesle zaměnit. Ale můžete si být jist, že bych kupce Modelu X na tu záměnu upozornil.

Obrázek uživatele Jolinar

Jake fakty neuvedl? Pokud vyhraje, vyhru proda, penize rozdeli v minimalni vysi 6777€. Kdyz nevyhraje tak vyplati jen 1000€. Tak jake fakty neuvedl?

A samozrejme, ze nemuze uvest kolik penez ziska prodejem... Vzdyt jeste ani neni znama cena auta nebo doplnkove vybavy!

PS: A zrejme ani vy nevite jake je zdanini vyher v CR :-D

PPS: Co napsal Juraj nevim, necetl jsem, takze na to nemuzu reagovat.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Neuvádza NA SVOJEJ WEB STRÁNKE ze ide o auto v hodnote cca 120 tis. A to je fakt. Argument ze nie je známa cena autá je velmi hlúpy. Je vseobecne známy fakt ze cena modlu x bude o 10 - 15% vyššia a v podstate žiadna verzia neklesne pod 100tis EUR. Reálna cena prvej limitovanej série bude okolo 120 tis EUR.
K poslednej poznámke. Neviem aké je zdanenie výhier v českej republike. Žijem na Slovensku. Ale verte ze ak by som dával akýkoľvek verejný prísľub v ktorom by sa pojednávalo o výhre spýtal by som sa mojej finančnej auditorky na presne výšky zdanenia. A to skor ako by som verejný prísľub dal.

Promiňte, ale kdybych napsal, že to auto bude mít cenu přes 120 000 EUR, které rozdám stejným dílem mezi ty, kteří se na jeho získání podíleli a pak bych ho prodal za méně tak by mne někdo mohl osočit, že nedržím slovo. Prostě se snažím slibovat jen to co snad budu schopen i dodržet.
Nemám žádného finančního poradce a stejně si takové informace vyhledávám sám. Ovšem dokud to auto nemám tak nemá smysl se tím zdržovat.

Obrázek uživatele Jolinar

Co uvadi "NA SVOJEJ WEB STRÁNKE" je jeho vec. Kdyz to proda za vic, budte rad, o to vice zase bude moci podporovat elektromobilitu v CR.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Je to jeho vec. Kedze vaša pamät ma životnosť jedného príspevku budem Vás citovať : "..Jake fakty neuvedl?.." Takze aké fakty neuviedol som Vám jasne zadefinoval. Zhrniem to. Položíte otazku dostanete odpoved a vaša reakcia je "je to jeho vec". Tak načo sa potom pýtate ked vás nezaujíma odpoved.

Obrázek uživatele Jolinar

Asi jsem se spatne vyjadril. Nejde o to, ze me nezajima vase odpoved, ale jde o to, ze s vasi odpovedi nesouhlasim.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Myslel som pána Kubisa samozrejme.

Obrázek uživatele Radovan

Pan Kubiš dlouhodobě podporuje elektromobilitu a paří mu za to velký veřejný dík.

Nejen osobním nasazením, ale i soukromými radami a svými penězi. Např. u jím pořízené rychlodobíjecí stanice ve Valašském Meziříčí si můžete stále dobít auto zdarma.

Občas se trochu neobratně vyjádří a je nepochopen. Což je u techniků běžné, já zase nechápu spoustu těch technických fines. Takže pro nechápavé přeložím - pokud pan Kubiš soutěž vyhlášenou Teslou díky oněm 10 doporučeným vyhraje, pak obdrží zdarma Teslu, tu prodá, a utržené peníze rozdělí mezi oněch 10 osob. Současně se vzdá i své odměny za každého doporučeného v jeho prospěch. Tak v součtu se slevami od Tesly může každý z těch 10 dosáhnout až na 7.777 Eur. Ovšem 2 tisíce má kupec jisté vždy.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 87 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 40 tis. km (54 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pán Kubiš, ktorého pre jeho aktivity na poli rozvoja elektromobilizmu obdivujem v svojej ponuke zabudol uviesť menší detail: ak získa 10 kupcov ako prví v Európe, dostane Tesla model X zadarmo, ak síce nebude prví, ale tých 10 získa, tak bude mať bežne nepredávaný Tesla model X Founder Series v cene základného modelu. Ale o tom už asi viacerí viete.

Jestli nevyhraji tak nemám důvod kupovat Model X, takže nic nezískám ... již mám Model S Signature edition a jsem s ním spokojen.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

PRO VYJASNĚNÍ ABY BOLO JASNO

roznovan.cz/~kubis/models.php#models8

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

žejo konečně origo zdroj informací
šmarja přepisovači jako ZDROJ : napsali "vlastní" :))
TO NA DŮVĚRYHODNOSTI NEPŘIDÁ!! Cccc co je to za zprávy z hybridu ...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

nutno doplnit www
roznovan.cz/~kubis/models.php#models8

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Proste pán Kubis za cca 7000eur získa model x v hodnote 120tis EUR. Ľudia to objednávate veži mna :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A pochopit psaný text máš problém co? Ty jsi přesně ten typ slováka na které nadává bratránek (slovák) když su u něj na návštěve slovenska.

Dle hesla "mě chcípla koza , tak musí i sousedovy".

Co se ty lumene říci on má sice auto (i když dle textu ho prodá a dá ty peníze lidem=nenechá si ho jak lživě píšeš takyslováku), ale ty budeš mít 2 litry? Ale to je ti málo ty chceš všechno tak budeš mít jako typicky "takyslovák" kulový, tedy holou řiť.

P.S. v českých zemích se "takyslováci" nazívají čeští pepíčci, bohužel se podobné mentální postižení vyskytuje všude...

Obrázek uživatele ePavel

Asi bych Vás označil za typického čecháčka, ale asi by to nebylo úplně přesné. Prostě dokud mám vejplatu 10.000 a soused taky tak je všechno v pořádku. Ale jakmile bych měl mít 20.000 a soused 25.000 tak je to problém. Fakt IQ TYKVE

---

Teslu s bonusem objednejte přes link http://ts.la/pavel4572
Od r. 2013 najeto 300.000 el. km.
http://wifi.sampro.cz/ev-charging~c144.html
Nekrmím Trolla42

Obrázek uživatele PaRi

Možná maká v Praze a už ho to kapku lízlo... ;-)

---

www.xpari.cz
2x Škoda CitigoE iV

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A protože neumíte počítat, nikdy nebudete mít na to, abyste si Teslu mohl dovolit. K Vaší nepřejícnosti se raději ani nebudu vyjadřovat.
Je naprosto jasné, že to pan Kubiš bude dělat zadarmo a věnuje tomu zcela jistě nemálo času pro 1 až 9 lidí. Na 99 % to bude dělat zdarma i pro další (předpokládám, že si nějaká Norská autopůjčovna/taxi služba objedná rovnou 10 Tesel s 2000 € slevou a jedenácté Xko bude mít jako bonus) a i kdyby vyšla ta 1% pravděpodobnost, tak bude mít Xko za více než 1,5 milionu. Tohle fakt může závidět jen vypatlanec.

Ten Model X není tak lehké získat a scenáře u kterého si jedna taxislužba objedná 10 Modelů S se bát nemusím. Podmínky "soutěže" jsou: doporučit koupi deseti přátelům. Takže jedna taxislužba se určitě bude považovat za jednoho přítele nezávisle na počtu objednaných aut.

Zůstává otázkou, zda mne člověk, kterému zajistím z Modelu S slevu 7777EUR, bude považovat za přítele :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

no někdo to vysponzorovat musí že, však když je to oboustranně výhodné, proč ne, jedině dobře že to podpoří teslu v čechách. No a nemusíš závidět, můžeš učinit úplně stejnou nabídku :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ale on to auto prodá, proč tedy žíříš dál LEŽ? On je takyslovák, ty jsi pepíček? co psát pravdu místo lží...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ale já nešířil lež, vysponzoruje to, to je pravda. Možná ne finančně, to bude 0 s 0lou, ale dá to spousty práce, odhodlání a starostí. Jeho šlecheta, čest statečným jako je pan Kubiš

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Já tomu říkám pyramida. A není to nový nápad .....

Obrázek uživatele Hyperloop

Když už, tak MLM ;) Nicméně i k němu to má docela dost daleko.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

dělej, ukaž konkurenční nabíku závystivče !! :)))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

no ještě že neznáme tvoje IQ :))))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

SUPRRR!!
KONEČNĚ PRVNÍ DOTACE NA ELEKTROMOBIL V ČESKÉ ZEMI !!
Díky pane Kubiš.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Informace, že "díky tomu totiž vyhraje soutěž o prvních 10 objednávek a získá sumu, ze které vyplatí výše uvedené peníze".... se mi nějak nezdá :-) Není to náhodou tak, že pokud se to panu Kubišovi podaří a bude první s 10 referenčními zákazníky v Evropě, získá zdarma Model X? Takže jak píše Hyperloop - velmi dobrý podnikatelský plán :) Snad to panu Kubišovi vyjde a bude první majitel modelu X v ČR.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jestli vyhraji Model X, tak mi ho náš milovaný stát zdaní jako každou výhru. Pak ten Model X, prodám a když se ho povede dobře prodat, tak snad získám kromě již zaplacené daně taky těch cca 1.5 milionu korun, které rozdám těm deseti lidem díky kterým jsem ten Model X vyhrál.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Supr, pane Kubiš fandíme vám a držíme palce. Tohle je náhodou výborný nápad jak množit TESLU v český kotlině. Jste BOREC !!

Obrázek uživatele PaRi

To se jen tak nevidí.
Osobně lpím na rodné hroudě, takže dům prodávat nemíním, ale přeji všem (potencionálním) jedenácti statečným, aby jim to klaplo a panu Kubišovi speciálně za ten nápad. Bravo!

---

www.xpari.cz
2x Škoda CitigoE iV

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Klobouk dolů, tak tomu říkám soukromá podpora... Díky za to!

Obrázek uživatele Hyperloop

Tomu říkám podnikatelský plán ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Držím palce! :-)


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil