Vytuněný plug-in hybrid BMW 330e nabídne o 106 kW vyšší výkon

redakce - 27 Duben 2020

Fanoušky moderních technologií a hybridních systémů potěšil švédský tuningový specialista BSR. Pro plug-in hybridní BMW 330e vyvinul optimalizaci výkonu o 106 kW.auto BMW 330e plug-in hybrid

Mnichovská automobilka uvedla plug-in hybridní novinku BMW 330e teprve koncem minulého roku. Kromě verze sedan je nově k dispozici také jako kombík Touring.
foto: BSR

Výsledné parametry upravené BMW 330e hravě předčí v současné době nejsilnější nabízené řešení této modelové řady M340i. Přeprogramování výkonu motoru v České republice je možné u kteréhokoliv z 19 BSR dealerů.

Součástí již základní ceny tuningového kitu je BSR Tuning záruka a BSR Záruka na pohonné ústrojí, která kryje jakékoliv případné poškození hnacího traktu, které by nebylo kryto výrobcem či prodejcem automobilu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

To bude kourit jak ruske rezave necky admiral kuznecov ve Stredomori. Fuj, ne dekuji.

Nekouří, je to benzín s elektromotorem. Měl jsem předchůdce před koupí TESLY3. Hybridní auto je pro ty, kteří hned nevěří EV ideální na přechod k EV. Proto nezatracovat :)

---

FVE 59,85 kWp a 4,86 kWp ( střešní instatace ), nízkoenergetická dřevostavba - tep. ztráta 4,5 kW
TESLA 3 Performance, BMW 330e ( prodáno ) , VW e-Golf

"Pro plug-in hybridní BMW 330d" hmm, "d" pisete jo? :)

Obrázek uživatele Jan Horčík

Jen preklep, pardon.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.