Volkswagen představil nového Brouka - Beetle 2012

Jan Horčík - 21 Duben 2011

Volkswagen Beetle 2012 si užil premiéru ve třech světových centrech najednou. Stalo se tak na , v a ve Wolsfburgu v . Třetí generace brouka je věrnější původnímu autu.   

Volkswagen Beetle 2012

Cílem inženýrů bylo postavit nesmrtelný Volkswagen Beetle znovu, ale se všemi výhodami, které přinášejí dnešní technologie. Designéři dostali jiný úkol: přiblížit se pokud možno co nejvíce původnímu modelu.

Volkswagen Beetle 2012 Volkswagen Beetle 2012 Volkswagen Beetle 2012

Nový VW Beetle je tedy podle automobilky mnohem věrnější nejslavnějšímu autu na světě, rozhodně více než New Beetle. má nižší profil, sportovnější ráz, je širší a delší. Linie střechy je delší a zadní spojler dodává sportovní výraz.

Škoda, že auto nedisponuje motorem nebo není k dispozici také v čistě . Nejúspornějším modelem ze čtyř nabízených motorizací bude 1.6l turbodiesel. S výkonem 105 koní, inteligentním dobíjením baterie a systémem Start-stop nabídne spotřebu 3,6 l/100 km.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Takže keď to nie je elektromobil, ani hybrid a nedisponuje to ničím prevratným, mohla by sa i jeho cena priblížiť k cene pôvodného Volkswagenu.


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol