Volkswagen představí v Detroitu další model řady I.D.

redakce - 23 Prosinec 2016

Volkswagen představí na autosalonu NAIAS v Detroitu (8. až 22. ledna 2017) nový model řady I.D. v podobě moderního multifunkčního vozidla. Půjde o koncept se dvěma elektromotory a pohonem všech kol.auto autosalon Detroit 2017 elektromobil Volkswagen I.D.

Další model řady Volkswagen I.D. má být designérská ikona s multifunkčním, variabilním interiérem
foto: Volkswagen

TISKOVÁ ZPRÁVA

Studie svým designem propojuje legendární kořeny značky Volkswagen s její elektrizující budoucností. Stejně jako I.D. vychází i tato studie z modulární platformy pro vozidla s elektrifikovaným pohonem, a ukazuje tak potenciál a široké možnosti využití platformy MEB.

Od představení modelu I.D. na zářijovém autosalonu v Paříži symbolizují tato písmena především novou generaci zcela síťově propojených vozidel značky Volkswagen s čistě elektrickým pohonem.

I.D. je navíc ztělesněním čistého designérského stylu, vytříbených tvarů, poctivého charakteru, autentické emocionality – a samozřejmě i dokonalého prostorového konceptu a kvality v každém detailu, která je pro Volkswagen typická.

Také nová studie I.D. bude v budoucnosti schopna zcela automatické jízdy. Stačí mírně stisknout logo Volkswagen a elektricky ovládaný volant se zasune do přístrojové desky. Zatímco řidič odpočívá, laserové skenery, ultrazvukové a radarové senzory a kamery rozpoznávají ostatní účastníky silničního provozu a okolí vozidla.

Nová studie I.D. propojuje legendární kořeny značky Volkswagen s její elektrizující budoucností. Celkový koncept tohoto vozidla je revolucí. Kombinuje velký prostor pro cestování s dlouhým dojezdem na jedno nabití akumulátoru.

tisková zpráva
 

Dieselgate suffocates German industrial city Salzgitter
http://www.dw.com/en/dieselgate-suffocates-german-industrial-city-salzgitter/av-36916453

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

I.T. mimožemšťan ... :)) kam na ty názvy chodí :DD to jako myslí že díky spílberkovi podobnosti na to amíci skočí jo :))))

To mas nejaky popleteny to byl E.T. mimozemstan :) ne I.D. To asi bude Information D - neco, nebo noce podobneho :)

---

25 v automobilce.20 let astronom.Sleduji vyvoj vedy techniky a astronomie cca 30let. Fandim EV hybridum atd. ale vsimam si pozitiv i negativ.

Obrázek uživatele Radovan

Největší problém prý mají automobilky s novými jmény aut a slogany. Aby v jiných zemích nebo kontinentech nezněla směšně, urážlivě, sprostě, neevokovala nějakou rýmovačku (Skoda - simply clever versus Skoda - simply never) nebo nebyla již chráněná. Nevím jak Vám, ale mně I.D. jednoznačně evokuje medicínské kategorie Idiot Debil :-).

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014 najeto 44 tisíc km, elektrokolo Agogs Silver Go, domácí FVE, ohřev vody solárními panely, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu najeto 11 tis. km

Me napadne identify :) nevim proc I.D jednoznacne tohle..
Jinak simply clever u nas se rika "Slipy peru" :)

---

25 v automobilce.20 let astronom.Sleduji vyvoj vedy techniky a astronomie cca 30let. Fandim EV hybridum atd. ale vsimam si pozitiv i negativ.

Obrázek uživatele ozana

Mně spíše ID = očipování (lidí) - nový Google, který o vás ví vše

---

Jezdím na proud, najeto prvních 48 tisíc km.

ID je v angloamerickém světe synonymum pro občanku, čili OP. Identifikace neboli totožnost.
Co je to u Němců to netuším.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá

Zato S nebo X jsou v porovnani s ID uplne genialni, ze?

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá.

Negeniálnější je E-Ryc

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicPůjčte si elektromobil TeslaPůjčte si elektromobil Tesla Model X!Prodej pneu 100% onlineKariéra EVC Group
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?