Volkswagen představí své elektromobily I.D. ve spojení s fotbalem

redakce - 10 Srpen 2017

Volkswagen bude od roku 2018 novým partnerem unie evropských fotbalových asociací UEFA. Pokračuje tak ve své dlouholeté historii podpory kopané.auto elektromobil Volkswagen I.D.

Volkswagen chce začít představovat elektromobily řady I.D. už příští rok. Mělo by jít postupně o modely I.D. (hatchback), I.D. Crozz a I.D. Buzz.
foto: Volkswagen

TISKOVÁ ZPRÁVA

V rámci čtyřleté smlouvy bude Volkswagen.cz doprovázet jako „oficiální partner pro mobilitu na turnajích UEFA pro národní týmy“ také mistrovství Evropy UEFA EURO 2020™, které se bude u příležitosti 60. výročí turnaje poprvé konat ve 13 zemích.

Angažmá v nejoblíbenějším sportu na světě poslouží především jako komunikační platforma při uvedení modelové řady I. D. na trh, která bude od roku 2020 tváří nové rodiny elektromobilů Volkswagen.

Dr. Herbert Diess, předseda představenstva značky Volkswagen, k tomu říká: „Žádný sport není tak silný a nespojuje tolik lidí jako fotbal. Mistrovství Evropy 2020, které se bude hrát napříč celým kontinentem, je navíc fantastickým projektem. Naší mobilitou a kreativitou chceme přispět k výstavbě mostů mezi všemi zeměmi a fanoušky fotbalu.“

Volkswagen je doma na všech silnicích mezi Atlantikem a Uralem, mezi Špicberky a Sicílií. V uplynulém roce bylo zákazníkům v Evropě předáno 1,7 milionu osobních vozidel Volkswagen.

Ve všech 55 členských státech UEFA jsou nabízeny osobní automobily s logem Volkswagen. Automobilová značka kromě toho provozuje 21 výrobních závodů se 150 000 zaměstnanci v sedmi zemích kontinentu.

Volkswagen zapustil do evropského fotbalu hluboké kořeny. Národní fotbalové svazy Francie (FFF) a Švýcarska (ASF/SFV) již jezdí ve vozech Volkswagen – a od roku 2019 se mezi ně zařadí i Německo (DFB).

Rozšíření angažmá ve fotbale má podpořit realizaci strategie společnosti pro budoucnost. Herbert Diess k tomu říká: „Fotbal se hodí ke značce Volkswagen jako žádný jiný sport. Fotbal se hraje v téměř každé zemi a nezná hranice mezi třídami – stejně jako naše automobily. Díky tomu je pro nás ideální příležitostí ke zviditelnění našeho nového směřování v mezinárodním měřítku. Vyjádřeno fotbalovou terminologií bude totiž Volkswagen v příštích letech hrát ofenzivně. Koneckonců stojíme z hlediska modelů a elektrické mobility před největší ofenzivou v historii naší značky.“

Kromě turnaje UEFA EURO 2020™ se bude Volkswagen angažovat také v dalších fotbalových turnajích nejvyšší úrovně. Partnerství s UEFA zahrnuje rovněž mistrovství Evropy ve fotbale žen (UEFA Women’s EURO), juniorská mistrovství Evropy U21 (UEFA Under 21 Championships), EURO ve futsalu a v neposlední řadě také finálové zápasy nově vytvořené Ligy národů UEFA, která se bude poprvé hrát v roce 2019.

Kromě toho smí Volkswagen využívat různá práva ke kvalifikačním zápasům na UEFA EURO 2020™. Smlouva o postavení „oficiálního partnera pro mobilitu na turnajích UEFA pro národní týmy“ zahrnuje mimo jiné reklamní opatření, digitální práva, vstupenky a možnosti poskytování pohoštění pro hosty. Do období trvání smlouvy spadá více než 500 zápasů.

Jürgen Stackmann, člen představenstva značky Volkswagen, zodpovědný za prodej, k tomu říká: „Sponzorováním turnajů UEFA pro národní týmy se vydáváme u příležitosti zahájení prodeje modelu I. D. novou cestou. V rámci uvedení naší nové generace velmi inovativních elektromobilů na trh využije značka Volkswagen poprvé komunikační platformu, která přesahuje hranice zemí a vyvolává pozitivní zájem nejen v celé Evropě, ale i v zámoří.“

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Buzz vypadá na papíře úžasně, podle mě bude 2045 řada Čechů už podrnem ;)

PS: Kontrolní otázka: Co postavit dřív? Nabíječku nebo auto :)))

Obrázek uživatele ozana

Nabíječku může (koupit a) postavit kdokoli. Auto kdokoli nepostaví (zvláště pak pokud to má být masová výroba).

---

Jezdím na proud, najeto 77 tisíc km. G-E STROMOS 8 let a 80 tisíc km.

Buzz vypadá úžasné, podle mě tohle bude řada Čechů kupovat. S dieslem podváděli všichni, VW jako jediný za to zaplatil, amici jsou spokojeni a život jde dál.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

€jropani odškodněni nebyli a spokojeni ještě rozhodně nejsou

tyden.cz/rubriky/auta/aktuality/starsim-naftovym-vozum-stale-hrozi-zakaz-jizdy-ve-mestech_440722.html

Hned potom jsou na stolech ty žaloby ;)

google.com/finance?q=vow3

konzervágn-natahovágn klíííd až 2025 nérači 45 ;)))))

Život? Jakej život, vždyť na ty rakovinomety u nás každej rok zhebne 12 000 lidí! To ještě hned tak neskončí.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Tady to je jako na idnes. Na kouření nebo rakovinu zemře o něco vyšší počet, zrovna tak na obezitu. Za 15 let se dočteme, že díky levným EV a minimálním cenám za palivo, tloustne více lidí než kdysi a tak zemře na obezitu dvojnásobek lidi, takže EV auta škodí zdraví. Věnujte se raději autům. .

Ja myslim, ze nejvetsi sranda tady je, ze nejurvanejsi a nejvic militantni antispalovaci jsou ridici spalovaku jako cyp, jenja, kuk (v abecednim poradi, aby se nektery necitil ukrivdeny).

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Na obrazku a ješte dlouho bude. VW jenom kecá o elektromobilite a dál si produkuje zisky na sračkonetech dokud to pujde.
EV jsou u nich jenom zástěrka..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Fakt by mě zajímalo, jestli inženýři u VW už mají vymyšleno, jak budou s elektrikou podvádět, když jim to tak pěkně vyšlo u nafty.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Trefa.

Obrázek uživatele PaRi

Mám takový pocit, že VW je ve značné neoblibě. Měli by spíš více dělat a méně mlet pantem.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak oni yrejme delaji, ale priprava masove vyroby modelu auta je akce na dost let, nejde to zacit vyrábět ze dne na den....

Obrázek uživatele Josef

Je to spíš jen pocit. Prodejní čísla mluví jinak.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kopana, to da rozum. Potrebuji nakopat tam kde drepi.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

už pro něj mažou!!

tn.nova.cz/clanek/poplach-na-plazi-z-clunu-vyskocili-migranti-a-bezeli-mezi-turisty.html

a dokonce s papírama :))

tn.nova.cz/clanek/rusky-gang-padelal-v-cr-pasy-a-obcanky-prodaval-je-migrantum.html

Obrázek uživatele Radovan

A protože to jsou sportovci co něco snesou, tak jim přistavíme všechna naše dýzl a benzín auta. Ať si trochu zadýchají :-)

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 62 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 21 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

UEFA čutálisty nepodporujeme at si VW remcá co chce

auto.idnes.cz/lobbing-automobilky-afera-diesel-emise-nemecko-fl1-/automoto.aspx?c=A170808_110942_automoto_fdv

zpravy.idnes.cz/nemecko-volby-stephan-weil-volkswagen-dolni-sasko-cdu-spd-p3k-/zahranicni.aspx?c=A170807_095041_zahranicni_aha

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% onlineKariéra EVC Group
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?

Newsletter