Volkswagen Passat plug-in hybrid: další podrobnosti

Jan Horčík - 30 Červen 2014

Třetím plug-in hybridem od německého koncernu Volkswagen (po Golfu GTE a Volkswagen XL1) bude nový Passat. Na trhu by se měl objevit někdy během roku 2015. Představí se ale už letos v říjnu. Cena zatím nebyla stanovena.auto nový Volkswagen Passat plug-in hybrid

Nový Volkswagen Passat bude k dispozici také jako plug-in hybrid. Všechny verze ale čeká úbytek hmotnosti a lepší spotřeba.
foto: Volkswagen

Volkswagen v duchu německé pečlivosti vypustil k nové generaci vozu Volkswagen Passat 142stránkové PDF, kde o novém autě najdete doopravdy úplně všechno. Osmá generace oblíbeného luxusního sedanu, kterého se za 41 let prodalo přes 23 milionů kusů, bude nově k dispozici také jako plug-in hybrid.

Plug-in hybridní verzi bude pohánět 115kW 1,4l TSI motor doplněný o 80kW elektromotor a 9,9kWh li-ion baterii. Celkový výkon systému dosáhne 155 kW při max. toč. momentu 400 Nm. Max. rychlost bude omezena na 210 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí auto během osmi vteřin. Dojezd čistě na elektřinu bude 50 km.

tisková zpráva
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kde je to PDF?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Ke stažení zde.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Díky

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% online