Volkswagen na CES 2017: konektivita hraje prim

redakce - 15 Prosinec 2016

Volkswagen ukáže na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas, který se uskuteční ve dnech 5. až 8. ledna 2017, svou představu o tom, jak by mohla vypadat mobilita budoucnosti. S inteligentním síťovým propojením a trvale udržitelným pohonem.auto Volkswagen konektivita CES 2017

Už i staré automobilky vědí, že do budoucnosti se nejspíš se starým pojetím nepohnou.
foto: Volkswagen

Ústředním motivem expozice značky Volkswagen na veletrhu CES 2017 bude individuální síťové propojení lidí, automobilů a jejich okolí.

„Díky systému App-Connect mohou naši zákazníci v současnosti připojit k našim vozidlům téměř jakýkoli chytrý telefon, ale s uživatelským profilem ‚Volkswagen ID‘ děláme další velký krok vpřed. Bezproblémová integrace partnerských služeb do našich internetových služeb přinese zcela nové uživatelské zážitky,“ říká Dr. Volkmar Tanneberger, vedoucí vývoje elektrických a elektronických systémů ve společnosti Volkswagen.

V Las Vegas navíc oslaví premiéru nové koncepty zobrazování a ovládání, které vznikly dalším důsledným zdokonalením systémů, představených v koncepčních studiích Golf R Touch (CES 2015) a BUDD-e (CES 2016).

Koncern kromě toho poprvé představí americké veřejnosti vizionářskou studii elektromobilu Volkswagen I.D. Veletrh inovací nabídne k tomuto účelu dokonalé kulisy.

Studie prvního kompaktního modelu značky Volkswagen na základě modulární platformy pro vozy s elektrifikovaným pohonem (MEB) kombinuje digitálně propojený svět s automobilem, který disponuje elektrickým pohonem, inovativním ovládáním a na přání i funkcí zcela automatizované jízdy.

CES je jedním z největších odborných veletrhů na světě se zaměřením na zábavní elektroniku a výrobci na něm představují nejnovější produkty a služby v tomto oboru. CES je považován za indikátor trendů digitalizace a inovativního vývoje elektronických systémů a zařízení.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Pepa

VW by se měl zaměřit na zábavní elektroniku a pomalu doprodat skladové zásoby čmoudů.

---

Pepa

Obrázek uživatele Martin67

Na tiskové zprávy VW pomalu začínám být alergický.

Obrázek uživatele PaRi

Jedinou konektivitu, kterou teď VW urgentně potřebuje je 220V. :-/

---

www.xpari.cz
Škoda CitigoE iV (8800 km)

Obrázek uživatele Radovan

Tak kde to vázne, koukám do ceníků autosalonů VW a pořád vidím jen ty elektro kousky z konce roku 2014. Nic dalšího, natožpak nového.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Josef

Tak zase je třeba uznat, že nová verze eGolfu je teď docela nová, ne?


e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolSleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto Live