Volkswagen na CES 2017: konektivita hraje prim

redakce - 15 Prosinec 2016

Volkswagen ukáže na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas, který se uskuteční ve dnech 5. až 8. ledna 2017, svou představu o tom, jak by mohla vypadat mobilita budoucnosti. S inteligentním síťovým propojením a trvale udržitelným pohonem.auto Volkswagen konektivita CES 2017

Už i staré automobilky vědí, že do budoucnosti se nejspíš se starým pojetím nepohnou.
foto: Volkswagen

Ústředním motivem expozice značky Volkswagen na veletrhu CES 2017 bude individuální síťové propojení lidí, automobilů a jejich okolí.

„Díky systému App-Connect mohou naši zákazníci v současnosti připojit k našim vozidlům téměř jakýkoli chytrý telefon, ale s uživatelským profilem ‚Volkswagen ID‘ děláme další velký krok vpřed. Bezproblémová integrace partnerských služeb do našich internetových služeb přinese zcela nové uživatelské zážitky,“ říká Dr. Volkmar Tanneberger, vedoucí vývoje elektrických a elektronických systémů ve společnosti Volkswagen.

V Las Vegas navíc oslaví premiéru nové koncepty zobrazování a ovládání, které vznikly dalším důsledným zdokonalením systémů, představených v koncepčních studiích Golf R Touch (CES 2015) a BUDD-e (CES 2016).

Koncern kromě toho poprvé představí americké veřejnosti vizionářskou studii elektromobilu Volkswagen I.D. Veletrh inovací nabídne k tomuto účelu dokonalé kulisy.

Studie prvního kompaktního modelu značky Volkswagen na základě modulární platformy pro vozy s elektrifikovaným pohonem (MEB) kombinuje digitálně propojený svět s automobilem, který disponuje elektrickým pohonem, inovativním ovládáním a na přání i funkcí zcela automatizované jízdy.

CES je jedním z největších odborných veletrhů na světě se zaměřením na zábavní elektroniku a výrobci na něm představují nejnovější produkty a služby v tomto oboru. CES je považován za indikátor trendů digitalizace a inovativního vývoje elektronických systémů a zařízení.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Pepa

VW by se měl zaměřit na zábavní elektroniku a pomalu doprodat skladové zásoby čmoudů.

---

Pepa

Obrázek uživatele Martin67

Na tiskové zprávy VW pomalu začínám být alergický.

Obrázek uživatele PaRi

Jedinou konektivitu, kterou teď VW urgentně potřebuje je 220V. :-/

Obrázek uživatele Radovan

Tak kde to vázne, koukám do ceníků autosalonů VW a pořád vidím jen ty elektro kousky z konce roku 2014. Nic dalšího, natožpak nového.

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 80 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 35 tis. km (49 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, permakulturní zahrada od 2017.

Obrázek uživatele Josef

Tak zase je třeba uznat, že nová verze eGolfu je teď docela nová, ne?


veletrh e-SalonAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?