VIDEO: Tony Hawk dělá vylomeniny s elektromobilem Tesla Model S

Jan Horčík - 13 Srpen 2013

Magazín IGN, který se obvykle zaměřuje především na nejnovější gadgety, hry nebo filmy, se nedávno podíval na zoubek elektromobilu Tesla Model S. A shledal, že je to ten nejlepší gadget, jaký si dnes můžete koupit. Ví to ostatně i Tony Hawk!auto Tony Hawk video Tesla Model S elektromobil

Tony Hawk vymyslel pro elektromobil Tesla Model S, resp. parkovací kameru, úplně nové využití
foto: Tony Hawk/YouTUbe

Předně bychom vám chtěli doporučit podívat se na zmíněnou recenzi elektromobilu Tesla Model S magazínu IGN. IGN do aut nefušuje, ale protože je Model S tak výjimečný, rozhodli se udělat výjimku. A stojí to za to.

Protože Tesla Model S jednoduše je ten nejlepší gadget, jaký si dnes můžete pořídit. Je to věc až po okraj napěchovaná nejnovějšími technologiemi. A přestože není dokonalá (chybí např. parkovací senzory, sklápěcí zrcátka nebo vodící linky při parkování), nemá v současné době konkurenci.

Ápropos vodící linky při parkování. Tesla Model S má parkovací kameru. Ale nemá linky. Nevadí, protože Tony Hawk se rozhodl parkovací kameru využít podle vlastního gusta. Podívejte se sami:

YouTube/Tony Hawk/IGN
Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.