VIDEO: nové elektromotorky od Zero Motorcycles

Jan Horčík - 08 Únor 2013

Chcete-li si vychutnat naprosto parádní zvuk nových elektromotorek Zero Motorcycles, doporučujeme hned první z pěti následujících videí. Amerických výrobce v nich odvádí skvělou práci - vyvolá ve vás okamžitý pocit, že elektrickou motorku musíte mít taky.elektromotorka Zero DS

Elektromotorka Zero DS
foto: Zero Motorcycles

Společnost Zero Motorcycles aktuálně představila vylepšenou modelovou řadu svých motorek, ať už jde o čistě silniční verze Zero S/Zero DS nebo endura FX, XU, MX. To vše pochopitelně "v elektrice".

První zákazníci už nové modely obdrželi - skrze nejúspěšnější dealerství Zero Motorcycles, losangelský obchod "Hollywood Electric".

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Mě se motorky od Zero Morcycles třeba velice líbí,dojezd by mohl být delší ale už se to začíná tvářit použitelně a minimálně je to další velký technologický skok vpřed,jak dojezdem,výkonem nebo maximální rychlostí a velice se těším co předvedou v další modelové řadě :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mozna je to spojene s nazorem, ze pokud motorka (nebo auto) nesmrdi a nevydava spoustu hluku jako buracejici motor, neni to chlapske. Tenhle pohled je podle me ponekud obskurni a zastaraly, na EV se mi libi ta tichost a elegance, s jakou se dokazi pohybovat.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To není názor, ale u mnohých motorkářů holý fakt. Člověk se až musí smát , když vidí ty rádoby děsný tvrďáky, jak se projíždějí na těch svých hustokrutopřísných strojích a tváří se tak rádoby děsně drsně a chlapsky. Samozřejmě nejsou to všichni, ale velká část si tím kompenzuje nějaké své komplexy. A proto by nikdy na něco, z čeho nečumí chromované trubky a nedá se to vytúrovat do 300 decibelů ani nesedli.
Pro mě naopak něco, co jede tiše, nevydává to žádný smrad a vypadá to elegantně má mnohem větší přitažlivost než hlučné smradostroje.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Na motorkách sice jezdím více než 40 let, ale žádný pocit ve mně tato motorka nevyvolává. Spíš jen úsměv na tváři.
Přeji všem novým vlastníkům této motorky, aby si ji mohli užít alespoň tak, jak se užívají k jízdě motorky na benzin - pokud to vůbec lze.

Obrázek uživatele honza.t

Znám jednoho postaršího pana a ten mi říkal že scootraře nepovažoval za motorkáře. Dokud se jím sám ve vyšším věku nestal a začal chápat výhody tohoto dopravního prostřeku pro přepravu s bodu A do bodu B.
Přijde doba kdy zase motorkáři budou tvrdit (jak ti blázni mohli jezdit na něčem co se mohlo tak lehce vznítit/explodovat )
Přikládám odkaz na video závodu elektrických superE-bike na jednom s nejstarších přírodních okruhů který nepotřebuje ani překlad .Od roku 2009 se mnohé změnilo Zvýšil se výkon/dojezd a max rychlost se dost zvýšila.
2009 Isle of Man TTXGP
http://www.youtube.com/watch?v=devfPUUWwjo&feature=share&list=PL163j-BpIxjGdTf1Z3CiCKE7LJuQL4nv4

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jediná výhoda skůtru oproti motorky je že míň žere.
A já je taky nepovažuju za motorkáře, a pokud se stanu skůtristou, tak už motorkářem nebudu, to se nezmění.
A ten závod je trapný, pomalé jak skůtry.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Předsudek? :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nevím, ale to jeslti vyvolává pocit se skládá ze dvou fází.

1) líbí se mi?

2) Mám dobrý pocit z jízdy?

Ad1) Nevím, ale nikdy jsem se nesetkal s motorkářem kterému se líbí všechny motorky. Např. někdo nesedne na silniční pokud mu nepřiloží pistol k hlavě.

Ad2) Když jste na ní neseděl, tak nemůžete říct ani popel...

P.S. Už to není ani zajímavé číst příspěvky od lidí co nikdá neseděli na el. motorce či nejeli v el. autu, ale už na 100pro ví, že to nestojí za ten zážitek.

Přesně tak. Bohužel takových lidí je většina. :(

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?