VIDEO: Ground X-Vehicle - nová generace bojových vozidel

Jan Grohmann - 07 Září 2014

Americká armáda v rámci programu Ground X-Vehicle vyvíjí novou generaci bojových vozidel. Zapomeňte na tanky a další těžké a žíznivé obludy. Nová vozidla budou lehká, mrštná a elektrická.Ground X-Vehicle

Pro tanky nebude v budoucnosti místo.
foto: DARPA

V současné době není již možně ochránit vozidlo přidáváním dalšího pancíře. Ničivá síla zbraní vítězí. Nová bojová vozidla tak budou chránit posádku především nebývalou úrovní pohyblivosti.

DARPA chce zcela změnit filozofii bojových vozidel.
video: YouTube
YouTube
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To s tym zhrbenim nebude mozne rychlejsie ako -1G.... takze to sice nebude nepohodlne, ale zato ... neucinne :)

Ale vyskocit by to mohlo vediet relativne sikovne a i posadka by to skor dala... takze to je ta feature co tam moze byt, ale nie je vo videu. Predsa by ju nepropagovali, aby sa hned protivnik na to pripravil... hahha. Inak fakt nechapem vsetky tie vojenske videa, kto a preco ich vyraba a siri. A uz vobec, preco su tu na hybride. Snad to tu nedopadne ako na engadget, kde je to uz pekne prearmadovane, az som to prestal citat.

No vida, toto konečně přináší něco nového a hlavně by to mohlo i mechanicky fungovat. Akorát to zrychlení/shrbení před zásahem se zdá být problematické, protože aby to řádně fungovalo tak to může docela slušně pocuchat posádku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pokud bude připoutaná (stejně jako před nehodou v autě), tak přežije a počítač autonmně vyveze stroj s dosahu nebezpečí.

Myslím raděj otřesen a živí, než neotřesen na márách.


e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol