VIDEO: francouzský elektrický sporťák Exagon Furtive eGT na Nürburgringu

Jan Horčík - 28 Srpen 2012

Sabine Schmitz, profesionální závodnice z Německa, přezdívaná také “královna Nürburgringu”, se po svém království projela ve sportovním elektromobilu . Dva roky po svém odhalení se elektrické sportovní auto představí ve výrobní verzi na v Paříži.auto elektromobil Exagon Motor Furtive eGT

Furtive-eGT, plně elektrický sporťák, který chce být evropskou náhradou dnes už nevyráběné klasiky jménem
foto: Exagon Motor

Výrobní verze elektrického sporťáku Exagon Furtive eGT od firmy nabídne výkon 198,5 koní a baterii o energii 57 kWh. Sabine Schmitz se auto podle videa hodně líbilo – doslova řekla, že je to jako “sedět na obláčku”.

Tak tak, elektrická auta jsou prostě nebesky příjemná na ježdění. Teď je jen třeba vyčkat pár let, než se ze závodních okruhů začnou v masivnějším měřítku dostávat i do ulic. Exagon Furtive eGT údajně nabídne dojezd 407 km na jedno nabití, max. rychlost 287 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,5 vteřiny.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Elektrickyautomobil

Nič nové ?

---

Tesla Model 3 Performance - jazdím len na elektriku

Obrázek uživatele Elektrickyautomobil

Vie niekto či sa reálne predalo pár kusov a jazdia po planéte zem ? Nemôžem nájsť žiadne video kde si to rozdá z konkurenciou na 1/4 mile.

---

Tesla Model 3 Performance - jazdím len na elektriku


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?