VIDEO: Ferrari FF s výkonem 875 koní jezdí na bioethanol!

Jan Horčík - 19 Leden 2012

Biopaliva mají svou mediální slávu za sebou. Přesto si tiše získávají čím dál tím víc příznivců, zejména díky nízké ceně E85 - už i u nás. Jak by se vám líbila přestavba Ferrar FF s výkonem 875 koní, která umí jezdit právě na E85?auto Ferrari FF bioethanol

Čtyřmístné Ferrari FF jako by Fiskeru Surf z oka vypadlo! Anebo naopak?
foto: autoforum.cz

Ferrari FF vyvolalo mezi příznivci italské značky řadu kontroverzí. Přesto ale nelze cestovnímu sportovnímu autu vybavenému dvanáctiválcem o výkonu 650 koní, které dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během 3,7 vteřin, upřít jisté kouzlo.

Vzhledově Ferrari FF do značné míry připomíná nedávno odhalený . V Británii se rozhodli, že trochu toho "eco-feelingu" nadupanému cestovali přeci jen dopřejí. Za 1500 euro je údajně možné pořídit speciální konverzí kit, který umožní autu jezdit na bioethanol E85.

Zároveň to znamená zvýšení výkonu na úctyhodných 875 koní, což by automaticky mělo znamenat zrychlení na stovku pod tři vteřiny. Zároveň se tím až o 80 % snižují přímé místní emise (jinak Ferrari FF zvládá vypouštět 360 g/km).

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů Circontrol