VIDEO: Elektromotorka Brammo Empulse odhalena

Jan Horčík - 11 Květen 2012

Americká společnost Brammo, která už nějaký čas prodává elektromotorku Enertia, ukázala první verzi elektrické motorky Brammo Empulse už v roce 2010. Tehdy měl stroj stát ve finální verzi kolem $14 000. Nakonec elektrický motocykl Brammo Empulse stojí min. $16 995 a k dispozici bude od června 2012.elektromotorka Brammo Empulse

Elektromotorka Brammo Empulse fascinuje nejednoho fanouška jedné stopy
foto: Brammo

Elektromotorka Brammo Empulse se bude prodávat ve dvou verzích. Empulse R, výkonnější a luxusnější verze s plně nastavitelným odpružením, karbonovými blatníky a dalšími komponenty namísto plastových, bude k dispozici od června za cenu $18 995 (bez dotací).

elektromotorka Brammo Empulse elektromotorka Brammo Empulse elektromotorka Brammo Empulse

Teprve v lednu 2013 bude na trhu k dispozici dostupnější, levnější verze Empulse za cenu zmíněných $16 995. Craig Bramscher, šéf dílny Brammo, věří, že ročně se dokáže dostat až k produkci 60 000 motorek. A že Brammo se stane miliardovou společností.

Držíme mu palce. Faktem ale je, že už v roce 2010 si fanoušci stěžovali ve smyslu “14 táců za tohle?”. A co teprve řeknou teď… Nechejme se překvapit! Motorka je to krásná, výkonná a sestavená z těch nejlepších komponent – brzdy Brembo, kola Marchesini, pneumatiky Avon, vidlice Marzocchi a pérování Sachs.

Navíc je elektromotorka Brammo Empulse vybavena šestirychlostní převodovkou, takže neztrácí nic ze skvělého pocitu z řízení klasického naháče. Elektromotorka ujede až 160 km při max. rychlosti 160 km/h. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládne za pět vteřin.

tisková zpráva
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% online