VIDEO: elektrické pohádky podle Nissanu

Jan Horčík - 29 Prosinec 2011

Kdo má alespoň letmé povědomí o japonské kultuře, nejspíš nebude z nového animovaného seriálu automobilky Nissan nijak zvlášť unešený. Pro ty ostatní mohou být dvě epizody seriálu Zhe Planet Zero po 13 a 6 minutách zajímavým výletem do světa elektrizující fantazie.auto elektromobil Nissan Planet Zero video

Svět Planety nula obývá řada prapodivných bytostí - ke všem se ale dá připojit

Příběhy vyprávějí o hlavním hrdinovi jménem PLUG (anglicky “zástrčka”), který cestuje po své rodné hroudě nazvané Planet Zero. Podle Nissanu je to svět velmi podobný naší zemi v nepříliš vzdálené budoucnosti.

Tamní obyvatelé žijí v mírumilovné koexistenci, vyrábějíce přitom elektřinu z větru a slunce. Žirafy s větrnými turbínami místo hlavy útočí!

Poněkud překvapivě cílí Nissan s těmito nikoliv nezajímavými epizodami na studenty středních a vysokých škol. Cílem je poučit je o “společnosti s nulovými emisemi o kterou Nissan usiluje”.

A samozřejmě tak trochu je i přesvědčit o tom, že elektromobily – a především Nissan Leaf – jsou opravdu skvělá věc. V tom jsme s Nissanem za jedno, žirafy nežirafy.

 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC Group