VIDEO: crash test Nissan Leaf

Jan Horčík - 26 Červenec 2011

je bezpečné . Potvrdil to už v evropském crash testu. Americká dálniční bezpečnostní správa ale nyní připravila sadu vlastních . Výsledná přinášíme. auto elektromobil Nissan Leaf crash test

Americká organizace NHTSA udělila v crashtestech maximální pětihvězdičkové hodnocení. Nissan si naparuje a tvrdí, že jeho Leaf je první , který takové hodnocení získal.

Nejnovější auta na alternativní pohon, zejména ten elektrický, získávají v testech bezpečnosti nejvyšší hodnocení. Potvrzuje to nejen Leaf, ale i nedávný test . Očekáváme, že do budoucna to bude stejné nebo lepší. To poslední co mohou výrobci aut chtít totiž je, aby se na novou technologii nahlíželo jako na nebezpečnou.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nevíte, kdy se začně prodávat v ČR?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jestli ho skutečně chcete tak nečekejte na prodej v ČR, využijte toho, že žijeme v EU. Rezervoval jsem si ho vloni v září v Portugalsku a teprv teď na mne došla řada. Jestli se nezkomplikuje převoz tak ho budu mít do měsíce. Teď už je možná rezervace i ve Francii (reálný termín dodání začátek 2012).

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zas tak moc ho nechci.
Podobné brikule bych byl ochotnej dělat kvůli Tesle S.
Ale Nissan ať se trochu posnaží sám :)

Obrázek uživatele Jan Horčík

To bohužel nevíme a oficiální zastoupení se k tomu nevyjadřuje. ČR je prozatím stále velmi malý trh pro elektromobily - ačkoliv i takoví nadšenci se najdou.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil