VIDEO: autodráha, kterou by si přál každý kluk

Jan Horčík - 28 Říjen 2011

První setkání redakce Hybrid.cz s proběhlo už v raném dětství. Byli jsme ještě malá písklata když jsme poprvé skládali autodráhu a závodili s elektrickými formulemi, drtíce přitom v rukou barevné ovladače. Na druhé straně oceánu měli jinou alternativu: autodráhy Hot Wheels. Podívejte se na té nejdelší a možná nejkrásnější postavené dráhy.auto autodráha hot wheels

Video má docela zajímavý konec, radíme vyčkat

Zpět na HybridPřidat komentář

Tak ta je fakt parádní! My budeme našemu Jirkovi k Vánocům dávat tuhle: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-pro-kluky/autodrahy/velka-autodraha-63-m-vlackodraha-kqdg . Je to vlastně vláčkodráha a vypadá naprosto bezvadně :) Už se těším, co na ni řekne, až ji rozbalí :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Podobné jako memoriál Ing. Krákory na Děvíně: devin.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pochopil jsem, že to auto je urychlováno vždy při průjezdu tou černou věcí, ale nevíte někdo na jakém principu to funguje? Je to jen mechanicky postrčeno dál, nebo elektromagneticky urychleno?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nic ve zlem,jsem podstatně starši,a proto v utlem věku mladi jsem si nejraději hral s elektrickymi vlačky řady Piko,mnozi pražšti dědove a tatove si tyto vlačky pamatuji z prodejny Na Přikopech vedle Berjozky.Autodrahy přišly mnohem později a nebyla s nimi už takova tvurči zabava.

S tou tvůrčí zábavou bych tedy nesouhlasil. Vzpomínám si, jak jsme si jako děti přinesli každý svoje díly autodráhy na zahradu a z toho stavěli jednu mega velkou dráhu, která třeba běhala i po schodech na terasu a tak všelijak dál a pak tam pořádali turnaje. Něco takového se s vláčky dá dělat dost těžko.

Mimochodem, podobnou korýtkovou autodráhu jako je v článku měl můj mladší bratr (nebo možná nějaký jeho kamarád), akorát to byl jenom jeden loop s jedním skokem a autíčka tím člověk musel prohánět ručně.


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil