V Číně droni doručují čaj

Jan Horčík - 05 Únor 2015

Létající vrtuloví droni představují zcela nové odvětví, které může přinést řadu změn. Po celém světě dnes probíhá jejich testování zejména v oblasti doručování zásilek. Výjimkou není ani Čína.auto droni Taobao čaj čína

Létající droni jsou budoucností doručování zásilek - jednou z největších překážek je dnes legislativa. V Číně to ale takový problém být nemusí.
foto: Taobao

V Kantonu a Šanghaji si nedávno mohlo 450 vyvolených vyzkoušet objednat zázvorový čaj, který jim následně doručil dron během mméně než hodiny. Za vším stojí online obchod Taobao, součást čínského intenetového gigantu Alibaba.

Prozatím šlo pouze o testovací provoz od 4. do 6. února. Přesto šlo o důležitou ukázku zcela unikátních možností, které droni nabízejí v hustě osídlených oblastech. Doručování zásilek jejich pomocí je levné, rychlé a šetrné.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jedna se pouze o reklamu na Taobao, protoze ten kdo ten Dron ridi stoji nekde za rohem a caj i s dronem k zakaznikovi privezl autem. Ten dron leti mozna tak poslednich 500m.
Ale aspon reklamu na Taobao uvidi 1/2 zemekoule...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ČÍNA JEDE HOCHU, PŘEDSTIHLA UŽ EVROPU I V POČTU PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ KUKA
kuka-robotics.com/czech_republic/cs/pressevents/news/NN_140311_neue_Roboterproduktion_in_Asien.htm


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol