UEM Fórum 2013 - o elektromobilitě na Autosalonu Brno

Jan Horčík - 28 Březen 2013

UEM Fórum proběhne jako odborná doprovodná akce již za týden, 5. dubna na 2013. Akce se koná při příležitosti Dne alternativních pohonů v rámci tradičního Autosalonu Brno na a bude zaměřena na aktuální otázky rozvoje elektromobility.UEM Fórum 2013 proběhne v rámci pravidelného autosalonu v Brně

UEM Fórum 2013 proběhne v rámci pravidelného autosalonu v Brně
foto: UEM

UEM fórum se uskuteční 5. dubna 2013 od 10 hodin v sále P1 pavilonu P brněnského výstaviště. Akci organizuje Unie elektromobility (dále jen UEM) sdružující vybrané odborné společnosti, které se problematikou rozvoje elektromobility zabývají.

UEM Fórum se koná u příležitosti Dne alternativních pohonů AUTOSALONU BRNO a vstup pro zájemce z řad návštěvníků výstavy je zdarma. UEM Fórum zahrne vystoupení přibližně deseti odborníků na elektromobilitu z České republiky a nebudou chybět také příspěvky zahraničních hostů.

Všem zájemcům se tak otevírá jedinečná možnost dozvědět se o nosných směrech v oblasti rozvoje elektromobility konkrétní informace a zkušenosti přímo od odborných profesionálů v dané oblasti.

Mezi vlastními tématy přednášek nebudou chybět prezentace trendů a novinek z oblasti elektromobility, stejně jako praktické implementační postřehy a zkušenosti. Trochu nečekaně je na závěr programu zařazena také přednáška “Současnost a výhled v oblasti ” od zástupce společnosti RWE.

Počet míst v sále P1 pavilonu P brněnského výstaviště je kapacitně omezen, vážní zájemci o účast si mohou rezervovat místa přímo u organizátora akce, jímž je Unie Elektromobility.

Po celou dobu výstavy od 4. do 8. dubna mohou návštěvníci autosalonu také navštívit expozici UEM v pavilonu P. Mimo jiné zde budou vystaveny sériově vyráběné elektromobily či dobíjecí stanice. Součástí expozice bude rovněž projekce dokumentující činnost jednotlivých členů.

Kompletní program ke stažení zde (PDF)

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Klasická otázka, neplánuje se z dané akce pořízení videozáznamu?

Dle programu se bude jednat o velice zajímavou akci převyšující Perspektivy elektromobility ...

Obrázek uživatele Jan Horčík

Klasická odpověď :) Nejsme pořadateli a nevíme tedy, zda plánují pořídit videozáznam.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

pořízení videozáznamu zvažujeme, ale částečně toto podléhá autorským právům přednášejících.

Proto pořízení záznamu zvažujeme jen v částečném rozsahu, aby se důležité informace dostali k veřejnosti. Zatím je vše ale v řešení.


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol