Top Gear vyhlásil BMW i8 autem roku 2014

Jan Horčík - 08 Prosinec 2014

Top Gear, světoznámý britský magazín veřejnoprávní televizní stanice BBC, vyhlašuje každý rok svou vlastní cenu Auto roku. Většinou se jimi stávají nejrůznější sportovní auta a ani rok 2014 nebyl výjimkou.auto BMW i8 plug-in hybrid sportovní auto sporťák

Plug-in hybrid BMW i8 má ve světě úspěch, BMW musí navyšovat výrobu
foto: BMW

Podobně jako , také nový plug-in hybrid BMW i8 sbírá skvělá ocenění v recenzích i jedno ocenění za druhým. Revoluční sportovní auto se bezesporu zapíše do historie automobilového průmyslu.

"Je to ten druh auto, které bychom měli oslavovat; nádherná vize budoucnosti, kterou je možné mít teď. Auto, které nám říká, že budoucnost bude jiná, ale pořád úžasná," píše se doslova o BMW i8 na webu magazínu Top Gear.

Za zmínku stojí i to, že James May, jeden ze tří populárních moderátorů Top Gear, si soukromým autem roku vyhlásil hybrid Ferrari LaFerrari.

Top Gear
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station