Tesla vs. Ferrari - jeden obrázek říká vše

Jan Horčík - 03 Březen 2015

Nevíme odkud přesně je tenhle obrázek ani kdo ho vyfotil. Když se ale říká, že obrázek vydá za tisíc slov, tak tohle je přesně ten případ.auto Tesla Model S elektromobil auto

Podle nápisu na skle v pravé spodní části odhadujeme, že jde o menší autosalon někde v Ontariu
foto: ?

V pozadí je vidět doslova obsypaný zvědavnými návštěvníky. V popředí pak téměř opuštěné , které k sobě navíc nikoho nepustí. Hádáme, že jde o nějaký malý autosalon v kanadském Ontariu.

Stojí za to si povšimnout také výrazu mladíka vlevo dole, který znuděým zrakem zavadí o Ferrari a zjevně pokračuje v chůzi dál.

InsideEVs
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A kolik lidí fotí teslu? 0? Navíc okolo ferrari jsou bariéry, obyčejnou teslu si klidně každý může ochmatat :-)

Obrázek uživatele honza.t

Heská fotka.Možná dávali něco zdarma ? Jak k tomu asi došlo že tyto automobilky spolu sousedí ? Nebyl to záměr. Průzkum trhu ?
To mi připomnělo jak V Top gearu zkoušeli, kterému super sportovnímu autu na okruhu dojde nejdřív palivo. A světe div se bylo to Ferrari se spotřebou 165l na 100km. Nejnižší mělo Audi 40l na 100km..
Každá paráda něco stojí.Rychlostní orgie s Bugatti Veyron http://auto.idnes.cz/rychlostni-orgie-s-bugatti-veyron-mohou-trvat-nejdele-12-minut-pb1-/automoto.aspx?c=A110715_171451_automoto_vok

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

"Stojí za to si povšimnout také výrazu mladíka vlevo dole, který znuděným zrakem zavadí o Ferrari a zjevně pokračuje v chůzi dál."

A možná si dokonce i odplivl ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

no tak už bolo na čase ludia prestávaju pozerať na žrútov benzinu ako na najprestižnejšie auta.. len škoda že sa to nedeje na slovensku kde každy kto má peniaze ich ukazuje akurat tak najnovšiou x6

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak už teď vím, jak uplést z h.vna článek!

Tak se Anonyme předveďte co jste se tu naučil, jsme zvědaví na váš článek.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

proc by se predvadel,ma pravdu.
A tak dale...

Obrázek uživatele Aas

Pokial ide o Teslu, rata sa kazdy clanok. Aj "z hovna upleteny". :-)


Nabíječky elektromobilů Circontrol10% sleva na produkty EVmotionVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.