Tesla si zaregistrovala ochranné známky S E X Y

Jan Horčík - 16 Říjen 2013

Elon Musk aktuálně necelou hodinu mluvil na udílení cen ENCORE Award na Stanfordské univerzitě, protože ocenění získal. Rozhovořil se pochopitelně o Tesla Motors, SpaceX a dalších svých podnikatelských aktivitách. Třeba o ochranných známkách SEXY.auto Elon Musk rozhovor Model Y

Elon Musk v téměř hodinovém rozhovoru opět poodkrývá zajímavé zákulisní informace
foto: Stanford GSB 2013 ENCORE Awards

Elektromobil Tesla Model S se už nějakou tu dobu prodává. Tesla Model X přijde na trh příští rok. V rozhovoru Elon Musk, šéf Tesla Motors, potvrdil, že automobilka má registrovánu i ochrannou známku Model E. To by měl pravděpodobně být konečně onen vysněný levný elektromobil.

Kromě toho všeho si ale nedávno automobilka zaregistrovala také ochrannou známku "Model Y". Musk to skvěle vysvětluje: "Myslím, že v oboru ochranných známek asi lidé nemají moc smysl pro humor. Zjevně jsme si totiž zaregistrovali 'SEXY'". Proč?

"Ford nám trochu šlapal na paty při registraci Modelu E. Když zjistili, že máme i Model Y, mysleli si, že prostě éčko nahradíme ypsilonem. Museli jsme jim vysvětlit, že je to jen vtip…" OK? :)

YouTube
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mno... furt ten vtip nechapu... Prosim o polopaticke vysvetleni. Dekuji.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Tesla si zaregistrovala ochranné známke na Model S, E, X a Y. Y je však "jen do počtu" právě proto aby vzniklo slovo "sexy".

---

šéfredaktor Hybrid.cz


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil