Tesla Semi: elektrický truck Tesla poprvé spatřen na veřejnosti!

Jan Horčík - 03 Říjen 2017

Na sociální síti Reddit se objevila první fotka plně elektrického trucku Tesla Semi. Oficiální odhalení je plánováno na 26.října.Tesla Semi elektrický truck kamion elektromobil

Elektrický truck Tesla Semi poprvé vyfocen na veřejnosti. Kupodivu se příliš neliší od původně odhaleného konceptu.
foto: misfitshlb/reddit

Elon Musk, šéf společnosti Tesla, se chystá už na konci října odhalit svůj revoluční plně elektrický tahač, prozatím zvaný Tesla Semi. Už teď se ale komusi podařilo ho zachytit na veřejnosti.

Na jedno nabití by měl truck, plně naložený, ujet až 500 km. Otázkou zatím zůstává řešení nabíjení a přesné specifikace, zejména kapacita baterie. Ta bude muset být ve stovkách kilowatthodin.

Elektrický tahač Tesla Semi bude podle slov Elona Muska využívat řadu komponent z nově vyráběného elektromobilu Tesla Model 3. Především elektromotory, ale nejspíš i další součástky. Idíky tomu se očekává, že pro Teslu půjde o vysoce výdělečný produkt.

Zpět na HybridPřidat komentář

off

Rozhovor s Robertem Bollingerem o tom jak a proč založil automobilku a jak probíhal dizajn a konstrukce jeho elektrické čtyřkolky B1.
http://www.greenmotor.co.uk/2017/08/robert-bollinger-b1-interview.html?m=1

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com
www.freeghosn.com #freeghosn

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupBUS2BUSProdej pneu 100% onlineAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol