Tesla propojuje Powerwall a solární panely v nové aplikaci

Jan Horčík - 26 Duben 2017

Tesla nedávno vypustila novou verzi své aplikace a webu "My Tesla" určené pro všechny majitele vozů této značky. Nově v ní integrovala také domácí úložiště Powerwall 2 a solární elektrárny.auto My Tesla App aplikace pro smartphone mobil

Díky nové verzi mobilní/webové aplikace My Tesla máte pod palcem nejen své auto, ale i celou domácnost
foto: Tesla

Nová verze aplikace Tesla a webu umožňuje majitelům domácí solární elektrárny a úložiště Tesla Powerwall 2 monitorovat toky energií. Uživatelé vidí kolik vyrábí elektrárna, kolik je uloženo v baterii, případně kolik přitéká ze sítě.

Jak trefně podotýká Fred Lambert z magazínu Electrek.co, nová aplikace ještě více zvýrazňuje novou misi společnosti Tesla Motors. Ta se v nedávné minulosti změnila z "uspíšení nástupu udržitelné dopravy" na "uspíšení nástupu udržitelné energetiky".

Tesla přestává být pouze automobilkou a stává se energetickou společností. Nabízí solární tašky a solární panely pro výrobu elektřiny, domácí i průmyslové baterie pro její skladování a nakonec auta pro její spotřebu.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pro všechny, kdo se zajímají o robotická auta:
Začíná největší test autonomních vozidel v historii. Ve městě Phoenix v Arizoně bude celkem 600 robotických minivanů Chrysler Pacifica vozit v běžném provozu občany do práce, do školy nebo kam budou chtít.

zive.cz/bleskovky/chcete-autonomni-auto-googlu-prestehujte-se-do-arizony-prave-tam-zacina-nejvetsi-verejny-test-historie/sc-4-a-187351/default.aspx

macrumors.com/2017/04/25/waymo-self-driving-program-phoenix/

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Já jsem stejně nikdy nemusela takové ty otravně vtírající taxikáře se základním vzděláním z kterých šel možná tak více strach než důvěra a stejně tak nepříjemné autobusáky. Já jim fandím a Uberu také.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

týjo tak to je supr

Obrázek uživatele Pepa

Tesla řeší vše co je spojeno s budoucností co nejčistší dopravy i bydlení.Boří všechny výmluvy mnohých renomovaných výrobců aut i politiků,kteří pochybují o solární energii.
Tesla je ikonou budoucnosti dopravy i bydlení!
Moc jím fandím!!!

---

Pepa

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nechapu vas prispevek o Tesle, v clanku se pise o automobilech Chrysler. A nebo snad mate akcie Tesly?

Ten článek právě je o aplikaci Tesly

---

ecotaxiolomouc.cz

Obrázek uživatele Kuk

Asi mimoň co si popletl články :)

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

OT: Proc? Kdyz ji milujes, neni co resit (milovnici Tesly a Muska, NEklikat, za pripadnou dusevni ujmu nerucim:)): autorevue

EDIT: nez to nekoho napadne, ne, opravdu ten prispevek neni ode me...

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

:)))) dobrý


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?