Tesla Model S jako kabriolet: prvních 100 objednávek

Jan Horčík - 08 Duben 2014

Už déle než třicet let funguje v Kalifornii společnost Newport Convertible Engineering (NCE), která se specializuje na přestavby klasických vozů na kabriolety. Aktuálně firma potvrdila objednávku 100 elektromobilů Tesla Model S ve verzi kabrio od čínského investora.auto Tesla Model S elektromobil NCE kabriolet čína

Elektromobil Tesla Model S jako kabriolet od NCE
foto: NCE

Souběžně kalifornská společnost NCE uvedla, že oficiálně požádala automobilku Tesla Motors o spolupráci na stavbě dalších 5000 kusů elektromobilu Tesla Model S ve verzi kabrio. Tesla oficiálně kabrio nenabízí, nicméně zájem zjevně existuje.

Podrobnosti bychom se podle NCE měli dozvědět v oficiální tiskovce jejíž vydání je naplánováno na 18. dubna. Výroba prvních 100 kusů pro čínského investora začne během letošního července v Kalifornii, Dubaji a Barceloně.

Po šesti měsících vývoje má NCE k dispozici dvě varianty: levnější za $29 000 (asi 600 000 Kč, odjímatelná látková střecha) a dražší $49 000 (asi 1 mil. Kč, pevná skládací střecha).

Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC GroupProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobily

Newsletter