Tesla má poskytovatele havarijních služeb

redakce - 07 Srpen 2015

Společnost Solera Holdings oznámila, že Tesla Motors si zvolila její platformu pro odhad výše škody způsobené při havárii a komunikaci se zákazníky jako jediného poskytovatele těchto služeb pro svá certifikovaná servisní centra po celém světě.auto elektromobil Tesla Motors havarijní služby

Společnost Solera je přední poskytovatel softwaru pro řízení rizik, aktiv a služeb pro automobilový průmysl a trh s nemovitostmi, včetně globálního odvětví pojištění živelných a majetkových škod. Solera aktivně působí ve více než 75 státech na šesti kontinentech.
foto: Tesla Motors

Prostřednictvím společností AudaExplore (U.S.) a Audatex (celosvětově) budou pojišťovny a autoservisy pomocí řešení společnosti Solera zpracovávat rychlé a přesné odhady nákladů na opravu a pojistných událostí u vozidel Tesla.

Tesla bude také v rámci sady řešení společnosti Solera využívat platformu AutoWatch, která pro řidiče zjednodušuje procesy spojené s opravou, a zároveň komunikaci mezi společností Tesla a jejími zákazníky.

„Během posledních několika měsíců jsme se společností Tesla úzce spolupracovali na vývoji přesných a datově řízených integrovaných řešení pro servisní síť Tesla,“ – uvedl Tony Aquila, zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Solera.

„Naším cílem je plně využít technologickou platformu společnosti Solera, aby se veškeré informace o opravě zpracovali do digitální podoby a byly tak jednoduše přístupné všem zúčastněným stranám.“

Solera očekává představení produktů a řešení pro značku Tesla všem licencovaným uživatelům AudaExplore a Audatex v nadcházejících týdnech, nejprve v Severní Americe, poté v Evropě a Číně.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

A kromě poskytovatele havarijních služeb, s nímž asi každý řidič setkání raději oželí, má Tesla i nadšené fanoušky a majitele. Na Slovensku (kde stejně jako v ČR nemá ještě Tesla zastoupení) složili Tesle píseň a natočili klip https://www.youtube.com/watch?v=aAV7XbOIO_A

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 83 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 37 tis. km (51 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No rozhodně nechci jezdit v macho raper káře. Ale hlavně, že chlapci ví, jak zarobit prachy

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

V Tesle registrovane v ČR, tak jsme se na tom "podíleli" i my... :-)

Ano, ta tmavě červená je moje :-)

Obrázek uživatele tvkuba

To nám zasvěceným, samozřejmě, došlo. Díky i za tento počin. :-D

---

TvKuba alias elektroblázen z vlastní vůle...:-)
11 let na e-skůtrech,65+ t.el.km.,ostrovní FVE ve stavu zrodu!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

dajme mu sbohom je to starý pohon :))))))))))))


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil