TÉMA:

zoologická zahrada


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

V Safari Parku Dvůr Králové byla zprovozněna veřejná dobíjecí stanice pro elektromobily

Na parkovišti dvorského safari parku byly ve čtvrtek 14. června slavnostně uvedeny do provozu dvě dobíjecí stanice pro elektrická auta.   Dobíjecí stanice najdou návštěvníci na parkovišti poblíž Safari Kempu, které leží hned vedle centrálního parkoviště zahrady. V provozu jsou 24 hodin denně. Elektromobily tam doplní většinu kapacity baterií za 2-3 hodiny.

Zoo ve Dvoře Králové nabízí safari projížďky v elektromobilech

Zoo Dvůr Králové společně s automobilkou Nissan připravily na hlavní sezonu 2017 nový projekt s názvem E-safari. Projekt má podpořit využívání elektromobilů místo klasických aut.   zoo-dvur-kralove-safari-elektromobil-nissan-leaf

Vídeň: Elektrokola pro zoologickou zahradu

Podnik Wien Energie předal vídeňské zoologické zahradě Tiergarten Schönbrunn tři elektro-kola KTM. Využívat je budou její zaměstnanci. umožní rychlou a ekologickou dopravu v areálu Zoo ležící ve světoznámém Schönbrunnu.  

VIDEO: zvířecí exkrementy jako palivo pro motorovou rikšu

Denverská zoo se rozhodla originálním způsobem zpracovávat odpady, které produkují tamní obyvatelé. A zároveň si tak udělat výbornou reklamu. Tamní mechanici vzali klasickou thajskou motorovou rikšu zvanou ‘Tuk-tuk’ a přestavěli ji tak, aby mohla jezdit na zvířecí hovínka.   auto hybrid motorizovaná rikša Tuk Tuk na zvířecí hovínka

Pražská Zoo má nový elektromobil Smart ED

Do pražských ulic vyjede další (electric drive). Po pražské záchranné službě začne využívat toto ekologické vozidlo i pražská zoologická zahrada. Na roční zkušební provoz jí ho zdarma zapůjčí energetická společnost .   
elektromobily Zoo Praha Smart ED předání E.On


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil